tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Zwarcie

Prowadzący program Marek Jóźwik porusza z interesującymi gośćmi gorące tematy, zagląda za kulisy wydarzeń oraz tropi nonsensy w zarządzaniu sportem. Publicystyka najwyższej próby.

najnowsze odcinki

Zwarcie: podatki a gwiazdy futbolu

27.06.2017 22:03 Zwarcie
W programie dyskutowano także o nowych dyscyplinach olimpijskich.

Zwarcie: kryzys reprezentacji siatkarzy?

20.06.2017 17:41 Zwarcie
Kolejny odcinek magazynu "Zwarcie" Gośćmi Marka Jóźwika byli Witold Roman, były reprezentant Polski w siatkówce, i Mirosław Żukowski z "Rzeczpospolitej".

Zwarcie: zwycięstwo Polski z Rumunią i powrót Roberta Kubicy

13.06.2017 22:50 Zwarcie
W kolejnym odcinku programu prowadzący – Marek Jóźwik – podsumował z Radosławem Majdanem wygrany przez polskich piłkarzy 3:1 mecz z Rumunią w eliminacjach do mundialu w Rosji. Tematem drugiej części magazynu był ewentualny powrót Roberta Kubicy do F1, a komentowali te plany Eryk Mełgwa i Michał Gąsiorowski.

Zwarcie: polscy lekkoatleci na drodze do sukcesu

6.06.2017 22:45 Zwarcie
W kolejnym odcinku magazynu "Zwarcie" prowadzący – Marek Jóźwik – rozmawiał z Tomaszem Majewskim o przygotowaniach polskich lekkoatletów do mistrzostw świata w Londynie oraz o krzewieniu sportowego ducha wśród dzieci i młodzieży.

Zwarcie: multimistrzostwa i silna polska pięść?

30.05.2017 22:52 Zwarcie
Czy w wypełnionym po brzegi kalendarzu imprez sportowych znajdzie się miejsce na jeszcze jedną imprezę, której idea wydaje się dosyć mglista? I czy uda się przywrócić dawny blask polskiemu boksowi olimpijskiemu? O tym z gośćmi rozmawiał Marek Jóźwik w najnowszym odcinku magazynu "Zwarcie".

Zwarcie: jaka przyszłość kadry szczypiornistów?

23.05.2017 22:30 Zwarcie
W najnowszym odcinku programu gośćmi Marka Jóźwika byli Piotr Dębowski, Piotr Żelazny, Piotr Stokłosa i Sebastian Chmara. Dyskutowano o sytuacji w kadrze szczypiornistów, o rynku książek sportowych oraz o ostatnich wydarzeniach w lekkiej atletyce.

Zwarcie: Giro d'Italia, Tour de Pologne i przyszłość biało-czerwonego kolarstwa

16.05.2017 21:45 Zwarcie
W kolejnym odcinku programu "Zwarcie" Marek Jóźwik porozmawiał m.in. z Czesławem Langiem o aktualnych wydarzeniach w rywalizacji kolarzy oraz o tym, jak można odmienić polskie kolarstwo.

Zwarcie: nadchodzą chude lata polskiego szczypiorniaka?

9.05.2017 20:04 Zwarcie
Fatalna gra reprezentacji szczypiornistów w eliminacjach mistrzostw Europy i pomysł wymazania wszystkich lekkoatletycznych rekordów sprzed 2005 roku – to główne tematy kolejnego odcinka programu "Zwarcie".

Zwarcie: jakie są granice ryzyka w sporcie?

2.05.2017 22:50 Zwarcie
Marek Jóźwik z gośćmi programu "Zwarcie" rozmawiał m.in. o wypadku Tomasza Golloba i granicach ryzyka w sporcie, a także o wpływie rodziców na poziom gry w szkółkach piłkarskich oraz atmosferę w drużynie.

Zwarcie: sztafety na Bahamach i koniec konfliktu?

25.04.2017 20:45 Zwarcie
Marian Woronin – niezmiennie najszybszy polski sprinter – skomentował występ polskich sztafet podczas nieoficjalnych mistrzostw świata na Bahamach. Drugim gościem najnowszego magazynu "Zwarcie" był Krzysztof Kaliszewski. Trener Anity Włodarczyk odniósł się do afery wokół polskich lekkoatletów.

Zwarcie: zamach na sport i nerwy lekkoatletów

18.04.2017 23:20 Zwarcie
Tematy przewodnie najnowszego magazynu "Zwarcie": zamach na piłkarzy Borussii Dortmund i niesnaski w gronie polskich lekkoatletów.

Zwarcie: ranking i... doping. Kontrowersje wokół clenbuterolu

11.04.2017 23:00 Zwarcie
Czy wysokie miejsce reprezentacji Polski w rankingu FIFA wpływa tylko na prestiż, czy niesie ze sobą wymierne korzyści? I czy dyskwalifikacja polskiego kajakarza na igrzyskach olimpijskich w Pekinie w 2008 roku – Adama Seroczyńskiego – nie była przedwczesna? O tym rozmawiali goście Marka Jóźwika w najnowszym odcinku magazynu "Zwarcie".

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Zwarcie: czy łyżwiarstwo figurowe wróci do łask?

4.04.2017 21:57 Zwarcie
Czy łyżwiarstwo figurowe jest w stanie odzyskać dawną rangę, kiedy było jednym z najlepiej oglądanych wydarzeń w naszym kraju? O tym rozmawiali goście Marka Jóźwika w najnowszym odcinku magazynu "Zwarcie".

Włodzimierz Szaranowicz w "Zwarciu": w kadrze jest kult Horngachera

28.03.2017 22:38 Zwarcie
Komentator skoków narciarskich w Telewizji Polskiej dzieli się wrażeniami po zakończonych w niedzielę zmaganiach w Pucharze Świata.

"Zwarcie": Kwiatkowski wrócił na szczyt

21.03.2017 22:53 Zwarcie
W kolejnym odcinku magazynu "Zwarcie" Marek Jóźwik rozmawiał z Andrzejem Piątkiem o zwycięstwie Michała Kwiatkowskiego w klasyku Mediolan-San Remo. Innymi tematami były zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich oraz słabsze występy Agnieszki Radwańskiej. Gośćmi w studio byli Przemysław Babiarz, Jacek Jońca i Michał Lewandowski.

"Zwarcie": trudy turnieju Raw Air

14.03.2017 21:06 Zwarcie
W kolejnym odcinku magazynu "Zwarcie" Marek Jóźwik rozmawiał z Krzysztofem Rawą o turnieju Raw Air. Drugim tematem odcinka były powtórki w piłce nożnej, na temat których mówili sędzia Rafał Rostkowski oraz komentator TVP Sport Maciej Iwański.

"Zwarcie": blaski i cienie mistrzostw w Lahti oraz w Belgradzie

7.03.2017 22:44 Zwarcie
Po zimowej przerwie program "Zwarcie" wrócił w nowej formule. Prowadzący magazyn – Marek Jóźwik – razem ze swoimi gośćmi – Przemysławem Babiarzem, Pawłem Wilkowiczem i Kamilem Wolnickim – omówił postawę polskich zawodników podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym oraz halowych mistrzostw Europy w lekkiej atletyce.

Z archiwum TVP. Bogdan Tuszyński w magazynie "Zwarcie"

1.01.2017 14:00 Zwarcie
Legendarny dziennikarz sportowy Bogdan Tuszyński był w 2010 roku gościem magazynu "Zwarcie", w którym rozmawiał z Markiem Jóźwikiem o komentatorach sportowych.

"Zwarcie": kryzys polskiego łyżwiarstwa szybkiego?

22.12.2016 23:11 Zwarcie
Prezes Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego podał się do dymisji, sponsor odszedł, Polska zrezygnowała z organizacji mistrzostw Europy. Przejściowe turbulencje, czy trwały kryzys? Marek Jóźwik szukał odpowiedzi z gośćmi: Pawłem Zygmuntem – byłym panczenistą i Piotrem Dębowskim – komentatorem TVP Sport.

"Zwarcie": jaki był dla polskiego futbolu 2016 rok?

16.12.2016 00:16 Zwarcie
14 meczów reprezentacji Polski i tylko jeden przegrany mecz. To bilans biało-czerwonych w 2016 roku. Ambitne mecze w Lidze Mistrzów rozgrywała Legia Warszawa. Ale były też nocne balangi, sypanie głowy popiołem, kary dla piłkarzy, a także emocje wyborcze na zjeździe PZPN. Jaki był ten mijający rok w polskim futbolu?
Więcej