tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Soczi 2014: zobacz plan transmisji!

Na 100 dni przed zimowymi igrzyskami olimpijskimi prezentujemy plan transmisji. Relacje z Soczi będzie można oglądać na trzech antenach TVP, w portalu internetowym SPORT.TVP.PL, a także w aplikacji mobilnej.
fot. Getty Images

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W SOCZI – PASMA TRANSMISYJNE
6 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
tvppl
tvpsport
15.00 – 19.50
Narciarstwo dowolne, łyżwiarstwo figurowe
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
15.00 – 19.50
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
15.00 – 19.50
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w aplikacji mobilnej TVP Stream

7 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
16.30 – 20.10
Ceremonia otwarcia
tvppl
tvpsport
16.00 – 20.20
Ceremonie otwarcia
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
16.00 – 20.20
Ceremonia otwarcia
tvppl
16.00 – 20.20
Ceremonia otwarcia

8 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
12.20 – 15.20
17.15 – 18:55
Łyżwiarstwo szybkie, hokej
Skoki narciarskie – kwalifikacje
tvppl
9.15 – 15.20
17.15 – 18.55
19.00 – 20.05
Snowboard, biegi narciarskie kobiet, biathlon mężczyzn, łyżwiarstwo figurowe
tvpsport
6.30 – 20.25
Snowboard, hokej kobiet, biegi narciarskie kobiet, łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo, narciarstwo dowolne
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
6.30 – 20.25
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
6.30 – 20.25
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

9 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
7.50 – 9.55
13.05 – 14:55
17.30–20.25
Narciarstwo alpejskie – zjazd mężczyzn
Łyżwiarstwo szybkie, hokej kobiet
Skoki narciarskie mężczyzn – skocznia normalna
tvppl
10.05 – 13.25
15.15 – 15.40
19.00 – 20.05
Slopestyle, biegi narciarskie mężczyzn
Łyżwiarstwo szybkie
tvpsport
7.25 – 19.10
Slopestyle, narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie mężczyzn, łyżwiarstwo szybkie kobiet, łyżwiarstwo figurowe – drużynowe
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
7.25 – 20.25
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
7.25 – 20.25
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

10 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
7.50 – 9.55
14.05 – 15:30
Narciarstwo alpejskie
Łyżwiarstwo szybkie, curling
tvppl
10.30 – 13.25
15.30 – 17.55
Short track, narciarstwo alpejskie
Biathlon, łyżwiarstwo szybkie
tvpsport
6.05 – 20.30
Curling, hokej kobiet, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
6.05 – 20.30
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
6.05 – 20.30
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

11 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
15.15 – 16.55
Snowboard, łyżwiarstwo szybkie, saneczkarstwo, biathlon
tvppl
9.45 – 12.15
12.45 – 15.05
17.05 – 20.10
Slopestyle, biegi narciarskie – sprint kobiet i mężczyzn
Biegi narciarskie sprint kobiet i mężczyzn
Łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo, snowboard, skoki narciarskie kobiet
tvpsport
6.05 – 19.30
Curling, sloopstyle, snowboard, łyżwiarstwo szybkie, saneczkarstwo, łyżwiarstwo figurowe
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
6.05 – 20.10
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
6.05 – 20.10
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

12 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
7.50 – 11.20
15.05 – 17.00
Narciarstwo alpejskie, kombinacja norweska, hokej kobiet, curling
Łyżwiarstwo szybkie, snowboard
tvppl
13.15 – 15.00
17.05 – 20.25
Kombinacja norweska, snowboard
Saneczkarstwo, łyżwiarstwo figurowe, snowboard
tvpsport
6.05 – 20.20
Curling, hokej, snowboard
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
6.05 – 20.25
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
6.05 – 20.25
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

13 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
14.35 – 17.00
Biathlon – 20 kilometrów mężczyzn, łyżwiarstwo szybkie – 1000 metrów kobiet
tvppl
10.15 – 13.30
17.05 – 20.40
Biegi narciarskie – 10 kilometrów kobiet, skeleton, snowboard, short track – 500 metrów kobiet
Łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo – sztafeta/td>
tvpsport
7.10 – 20.20
Snowboard, skeleton, biegi narciarskie, short track, hokej
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
7.10 – 20.40
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
7.10 – 20.40
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

14 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
7.50 – 9.55
17.25 – 20.20
Narciarstwo alpejskie – superkombinacja mężczyzn: zjazd
Skoki narciarskie – kwalifikacje, łyżwiarstwo figurowe
tvppl
10.45 – 13.40
14.45 – 17.05
Biegi narciarskie – 15 kilometrów mężczyzn, narciarstwo alpejskie – superkombinacja: slalom
Biathlon – 15 kilometrów kobiet
tvpsport
6.05 – 20.15
Curling, hokej mężczyzn, narciarstwo alpejskie – superkombinacja mężczyzn: slalom, łyżwiarstwo figurowe
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
6.05 – 20.20
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
6.05 – 20.20
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

15 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
7.50 – 9.55
18.05 – 20.25
Narciarstwo alpejskie – supergigant kobiet
Skoki narciarskie – konkurs indywidualny mężczyzn: duża skocznia
tvppl
10.45 – 13.40
14.20 – 17.25
Biegi narciarskie – sztafeta 4x5 kilometrów kobiet, short track
Łyżwiarstwo szybkie, hokej, skoki narciarskie mężczyzn – seria próbna, skeleton
tvpsport
6.05 – 20.20
Curling, hokej, skeleton
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
6.05 – 20.25
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
6.05 – 20.25
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

16 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
7.50 – 9.55
14.45 – 16.55
Narciarstwo alpejskie – supergigant mężczyzn
Łyżwiarstwo szybkie – 1500 metrów kobiet, biathlon – 15 kilometrów mężczyzn
tvppl
10.05 – 13.30
17.05 – 19.55
Snowboard – cross kobiet, biegi narciarskie – sztafeta 4x10 kilometrów mężczyzn
Bobsleje – dwójki mężczyzn, łyżwiarstwo figurowe – tańce: program krótki
tvpsport
8.00 – 20.20
Snowboard – cross kobiet, hokej mężczyzn, biegi narciarskie – sztafeta 4x10 kilometrów mężczyzn
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
8.00 – 20.20
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
8.00 – 20.20
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

17 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
10.05 – 11.30
17.30 – 20.10
Snowboard – cross mężczyzn
Skoki narciarski – konkurs drużynowy
tvppl
14.30 – 17.45
Narciarstwo dowolne – skoki mężczyzn, biathlon – bieg masowy kobiet, łyżwiarstwo figurowe – tańce: program dowolny
tvpsport
6.05 – 20.20
Curling, snowboard – cross mężczyzn, hokej – półfinał kobiet, łyżwiarstwo figurowe – tańce: program dowolny, bobsleje – dwójki mężczyzn
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
6.05 – 20.20
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
6.05 – 20.20
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

18 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
7.50 – 11.40
14.05 – 16.55
Narciarstwo alpejskie – slalom gigant kobiet, kombinacja norweska – skoki: duża skocznia
Łyżwiarstwo szybkie – 10 kilometrów, snowboard – half pipe mężczyzn
tvppl
11.25 – 13.50
17.05 – 19.30
Narciarstwo alpejskie – slalom gigant kobiet, kombinacja norweska – bieg na 10 kilometrów
Bobsleje kobiet, snowboard – half pipe mężczyzn
tvpsport
9.00 – 20.20
Hokej mężczyzn, short track – 3000 metrów kobiet
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
7.50 – 20.20
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
7.50 – 20.20
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

19 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
7.50 – 9.55
14.15 – 16.55
Narciarstwo alpejskie – slalom gigant mężczyzn
Łyżwiarstwo szybkie – 5 kilometrów kobiet, biathlon – sztafeta mieszana
tvppl
10.00 – 13.55
17.05 – 20.40
Biegi narciarskie – sprint drużynowy, snowboard – slalom równoległy kobiet i mężczyzn
Bobsleje kobiet, łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistek
tvpsport
6.00 – 20.20
Snowboard – slalom równoległy kobiet i mężczyzn, narciarstwo alpejskie – slalom gigant mężczyzn, hokej – ćwierćfinał mężczyzn, curling – półfinał kobiet, łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistek
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
6.00 – 20.40
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
6.00 – 20.40
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

20 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
8.40 – 11.10
15.15 – 16.55
Kombinacja norweska drużynowa – skoki, ski cross mężczyzn
snowboard – half pipe kobiet
tvppl
10.55 – 15.20
17.00 – 20.00
Ski cross mężczyzn, kombinacja norweska drużynowa – sztafeta 4x5 kilometrów, hokej kobiet – mecz o 3. miejsce
Curling kobiet – finał, łyżwiarstwo figurowe – program dowolny solistek, snowboard – half pipe mężczyzn: finał
tvpsport
8.45 – 20.45
Ski cross mężczyzn, kombinacja norweska drużynowa – sztafeta 4x5 kilometrów, hokej kobiet – mecz o 3. miejsce, curling kobiet – finał, hokej kobiet – finał
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
8.40 – 20.45
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
8.40 – 20.45
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

21 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
8.30 – 11.15
15.15 – 16.55
Ski cross kobiet – eliminacje, curling mężczyzn – mecz o 3. miejsce
łyżwiarstwo szybkie – bieg drużynowy kobiet, biathlon – sztafeta kobiet
tvppl
11.00 – 15.10
17.00 – 20.40
Ski cross kobiet – finał, curling mężczyzn – mecz o 3. miejsce, hokej mężczyzn – półfinał, narciarstwo alpejskie – slalom kobiet, łyżwiarstwo szybkie – bieg drużynowy mężczyzn
Narciarstwo alpejskie – slalom kobiet, hokej mężczyzn – półfinał
tvpsport
9.30 – 20.00
Curling mężczyzn – mecz o 3. miejsce, hokej mężczyzn – półfinał, curling mężczyzn – finał, short track – 500 metrów mężczyzn i 1000 metrów kobiet
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
8.30 – 20.40
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
8.30 – 20.40
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

22 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
14.20 – 16.55
Łyżwiarstwo szybkie – bieg drużynowy kobiet, biathlon – sztafeta mężczyzn
tvppl
9.40 – 14.35
16.00 – 20.10
Biegi narciarskie – 30 kilometrów kobiet, narciarstwo alpejskie – slalom mężczyzn
Narciarstwo alpejskie – slalom mężczyzn, łyżwiarstwo figurowe – gala, bobsleje – czwórki mężczyzn
tvpsport
6.15 – 20.05
Snowboard – slalom równoległy kobiet i mężczyzn, narciarstwo alpejskie – slalom mężczyzn, biathlon – sztafeta mężczyzn, hokej mężczyzn – mecz o 3. miejsce, bobsleje – czwórki mężczyzn
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
6.15 – 20.10
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
6.15 – 20.10
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

23 LUTEGO
Pasmo
Godzina
Konkurencja/wydarzenie
tvppl
10.15 – 12.55
16.45 – 19.55
Bobsleje – czwórki mężczyzn
Ceremonia zamknięcia
tvppl
7.40 – 10.35
12.50 – 15.55
Biegi narciarskie – 50 kilometrów mężczyzn
Hokej mężczyzn – finał
tvpsport
7.55 – 19.55
Biegi narciarskie – 50 kilometrów mężczyzn, bobsleje – czwórki mężczyzn, hokej mężczyzn – finał, ceremonia zamknięcia
tvpsport
23:00 – 23:24
Olimpijski Wieczór
tvppl
7.40 – 19.55
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
tvppl
7.40 – 19.55
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream

Transmisje z igrzysk będzie można oglądać na trzech antenach TVP, na portalu internetowym SPORT.TVP.PL, a także w aplikacji mobilnej.