tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Historyczny mecz o Superpuchar tylko w TVP Sport

O godzinie 20:30 w Sanoku na taflę wyjdą mistrzowie Polski i zdobywcy Pucharu Polski. Będzie to pierwszy mecz o Superpuchar Polski. Ciarko PBS Bank Sanok zmierzy się z Comarch Cracovią. Transmisja w TVP Sport i SPORT.TVP.PL od godz. 20:20!
Hokeiści Comarch Cracovii - zdobywcy Pucharu Polski (fot. PAP)

Meczem o Superpuchar swe rozgrywki w naszym kraju od kilku lat inaugurują m.in. koszykarze, siatkarze i piłkarze nożni. Teraz na taki ruch zdecydowali się hokeiści. Jaki będzie efekt? Odpowiedź kilkanaście minut po godzinie 20.

Ciarko PBS Bank Sanok (fot. PAP) Spotkanie o Superpuchar będzie małym rewanżem za finałowy mecz o... Puchar Polski. Wówczas Comarch Cracovia po dogrywce pokonała gospodarzy z Sanoka 4:3. Takich emocji i rozstrzygnięć w dodatkowym czasie gry, życzylibyśmy sobie także we wtorek.

Sanoczanie do nowego sezonu wystartują jako obrońcy tytułu mistrzowskiego. W zeszłosezonowym finale pokonali GKS Tychy. Czy zatem są także faworytem meczu o Superpuchar Polski?

To dopiero początek rozgrywek, więc faworyta trudno wskazać. Sanoczanie już wielkie emocje mają za sobą. Tuż przed wtorkowym meczem spotkali się w towarzyskim meczu z Podhalem Nowy Targ. Spotkanie jednak nie zostało dokończone... z powodu bójki.