tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Reszta » Po gwizdku

"Złowione w sieci": "Lewy" już w formie i "Kocham cię, dziadku"

Bartłomiej Kołodziejski-Smagała zebrał i zaprezentował w "Sportowym wieczorze" to, co najciekawsze w sieci. Nie zabrakło zatem reakcji po hat-tricku Roberta Lewandowskiego i powrotu polskich lekkoatletów po udanych mistrzostwach Europy w Berlinie.
Reszta » Po gwizdku

"Złowione w sieci": medale lekkoatletów i debiut Ronaldo w Juve

Przegląd mediów społecznościowych w niedzielę w wykonaniu Piota Jagiełły, a w nim kolejne sukcesy polskich lekkoatletów w Berlinie, a także debiut Cristiano Ronaldo w Juventusie.
Reszta » Po gwizdku

"Złowione w sieci": polskie "złotka", gol Andresa Iniesty i dziwne urodziny

Pełen emocji, ale też zimnego profesjonalizmu przegląd wydarzeń dnia w mediach społecznościowych, a w nim m.in. przygotowania polskich biegaczek do finału sztafety 4x400 na Instagramie, gol Andresa Iniesty w Japonii i nasze doniesienia w sprawie występu Roberta Lewandowskiego w Superpucharze Niemiec. Dziennikarz SPORT.TVP.PL Bartłomiej Kołodziejski-Smagała był w wybornej formie, bowiem obchodził urodziny. Które? Enigmatyczne podpowiedzi dawał prowadzący "Sportowy Wieczór" Marcin Rams. Zobaczcie!
Reszta » Po gwizdku

"Złowione w sieci": szczęśliwi lekkoatleci i magiczny Santi Cazorla

Doniesienia z lekkoatletycznych mistrzostw Europy zdominowały media społecznościowe. Nie zabrakło także piłki nożnej. Santi Cazorla miał iście magiczną prezentację. Wszystkie najważniejsze informacje zebrał i przedstawił w "Sportowym Wieczorze" Radosław Przybysz.
Więcej