tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Gala z Las Vegas tylko w TVP Sport i SPORT.TVP.PL

W nocy z soboty na niedzielę (20/21 czerwca) TVP Sport i SPORT.TVP.PL pokażą galę bokserską z Las Vegas, podczas której odbędą się dwie interesujące walki w wadze półśredniej. Transmisja w TVP Sport i SPORT.TVP.PL. Początek o godz. 2:30.
Adrien Broner (fot. Getty Images)

Galę zaplanowano w hali widowiskowej MGM Grand Harden Arena w Las Vegas. Walką wieczoru będzie pojedynek wagi półśredniej, zakontraktowany na 12 rund. Zmierzą się w nim Adrien Broner i Shawn Porter. Obaj maja na swoim koncie tylko po jednej porażce, obaj byli w przeszłości zawodowymi mistrzami świata: odpowiednio WBA i IBF. Wcześniej do ringu wejdą inni bokserzy wagi półśredniej: Errol Spence – Roberto Garcia.

Galę pokażą: TVP Sport i SPORT.TVP.PL. Skomentują ją: Sebastian Szczęsny i Albert Sosnowski – bokser, który m.in. walczył o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji WBC z Witalijem Kliczko.

Telewizja Polska nabyła prawa do 14 gal zawodowych w Kanadzie i USA. Walkami wieczoru podczas nich mają być pojedynki o pas mistrzostw świata najbardziej prestiżowych federacji.

podobne informacje

Walka Manny Pacquiao – Adrien Broner. Czterdziestolatek w formie. "Rywal walczył jak ciepła klucha"

Mistrz pozostał mistrzem. Świetna walka Pacquiao

Histeria żony, nos Gortata. Oto wybryk natury…

Najpierw "Problem", potem napad na bokserski bank