tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Powiat Poznański Open: debel dla Holenderek

Kiki Bertens i Richel Hogenkamp zwyciężczyniami turnieju deblowego drugiej edycji Powiat Poznański Open. Holenderska para, rozstawiona z numerem czwartym pokonała debel Cornelia Lister/Jelena Ostapenko 7:6, 6:4. Triumfatorki otrzymały do podziału 4180 dolarów oraz 84 punkty do rankingu WTA. W sobotę 1 sierpnia transmisja z półfinału gry pojedynczej. Początek o 13 w TVP Sport i na SPORT.TVP.PL.
Finalistki gry deblowej turnieju w Poznaniu (fot. inf. prasowej)

Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa bo sporo czasu nie grałyśmy ze sobą. Dziękuję jej za dobrą grę i liczę w przyszłości na więcej. Dobrze gra mi się w CT Sobota, dlatego mam nadzieję na dobry wynik także w jutrzejszym półfinale singla. Dziękuję wszystkim organizatorom i kibicom, którzy przyjechali dziś do Soboty – zaznaczyła Kiki Bertens.

W singlu odpadłam w pierwszej rundzie kwalifikacji dlatego cieszę się, że dotarłyśmy z Jeleną do finału. Będę bardzo miło wspominać ten turniej, dziękuję organizatorom za miłe przyjęcie i dobrą organizację. Mojej partnerce Jelenie życzę powodzenia w sobotnim półfinale – powiedziała Szwedka Lister.

podobne informacje

Powiat Poznański Open: Cetkovska zwyciężczynią

Powiat Poznański Open: Cetkovska i Ostapenko w finale

Powiat Poznański Open: poznaliśmy półfinalistki

Powiat Poznański Open: czeska inwazja