tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Są jeszcze bilety na mecz Polski z Portugalią

UEFA poinformowała w niedzielę wieczorem, że są jeszcze do nabycia bilety na dwa pierwsze spotkania 1/4 finału piłkarskich mistrzostw Europy, w tym mecz Polski z Portugalią. Nie jest znana dokładna ilość wejściówek.
Cristiano Ronaldo (fot. PAP) i Robert Lewandowski (fot. Getty Images)

Ceny biletów na wszystkie spotkania ćwierćfinałowe są wyższe w stosunku do tych obowiązujących dotychczas i wynoszą, w zależności od kategorii, od 45 do 195 euro.

Jak do tej pory wszystkie mecze biało-czerwonych cieszyły się bardzo dużą popularnością. Najwięcej osób oglądało pojedynek z Niemcami (0:0), kiedy na największej arenie ME – Stade de France – zasiadło 73 648 osób.

Kibice reprezentacji Polski (fot. Getty Images) Czwartkowe spotkanie z Portugalią rozpocznie się o godzinie 21 i rozegrane zostanie na drugim, co do wielkości stadionie mistrzostw, mogącym pomieścić ponad 67 tysięcy widzów Stade Velodrome w Marsylii. Będzie to drugi mecz Polaków na tym obiekcie; w fazie grupowej pokonali Ukraińców 1:0.

Sprzedaż wejściówek na pojedynek zespołu trenera Adama Nawałki rozpocznie się w poniedziałek o godz. 14 i prowadzona będzie wyłącznie przez oficjalny portal UEFA. W związku z wykryciem wielu oszustw, organizatorzy przestrzegają kibiców przed nabywaniem wejściówek jakąkolwiek inną drogą.

Drugim spotkaniem 1/4 finału, na które można jeszcze kupić bilety, jest konfrontacja Walii z Belgią.

podobne informacje

Przed meczem Polska – Portugalia. Fernando Santos: Polska to silna drużyna, ale w trudnym momencie

Awaria samolotu reprezentacji Portugalii przed meczem z Polską

Kto w gazie, kto pod formą? "Power ranking" kadry Jerzego Brzęczka przed meczami z Portugalią i Włochami

Smolarek: niech znów będzie 2:1 dla Polski