tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Adam Małysz
Jeden z najwybitniejszych polskich sportowców w historii. Stał się idolem milionów Polaków, dzięki wspaniałym sukcesom na skoczniach. Dziś powrócił do ukochanej dyscypliny – został dyrektorem koordynatorem w Polskim Związku Narciarskim oraz ekspertem Telewizji Polskiej.

Aklimatyzacja to indywidualna sprawa skoczka

10.02.2017 16:38
Nie ma jednej, uniwersalnej metody, by radzić sobie ze zmianą strefy czasowej. Każdy zawodnik inaczej przechodzi ten proces, a jego przebieg niejednokrotnie wpływa później na osiągane rezultaty.

Kamil nawet o słaby skok potrafi zawalczyć

21.01.2017 19:01
Uznany polski skoczek – Adam Małysz – ocenił występ polskich skoczków w konkursie drużynowym w Zakopanem, a szczególnie występ Kamila Stocha, który w pierwszej znacząco spóźnił skok.

Adam Małysz: łatwiej było być zawodnikiem

14.01.2017 08:21
Legendarny skoczek, a obecnie dyrektor w PZN odpowiada czy łatwiej jest startować w zawodach czy je organizować. Adam Małysz mówi też o stanie Kamila Stocha przed konkursami PŚ w Wiśle, a także komentuje dyspozycje innych zawodników.

Mam urwanie głowy! Każdy chce ode mnie bilety

11.01.2017 21:51
Legendarny skoczek i dyrektor w PZN o zbliżających się konkursach PŚ w Wiśle (13-15 stycznia) i Zakopanem (20-22 stycznia). Adam Małysz podkreśla, że po ostatnich sukcesach polskich zawodników na Turnieju Czterech Skoczni nieustannie jest pytany o bilety, których nie można już kupić. Transmisje na antenach Telewizji Polskiej i na stronie SPORT.TVP.PL.

Kamil zdecydowanie mnie pobił

6.01.2017 22:36
Adam Małysz nie krył wielkiej radości po triumfie Kamila Stocha w 65. Turnieju Czterech Skoczni. – Cieszę się, że jestem częścią tej ekipy – przyznał. Piotr Żyła był drugi w klasyfikacji generalnej, a Maciej Kot czwarty.

Żyłę stać na podium TCS!

5.01.2017 20:17
Legendarny skoczek – Adam Małysz – o szansach Kamila Stocha na zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni oraz o świetnych wynikach reszty biało-czerwonych w obecnym sezonie.

Stoch powinien sobie spokojnie poradzić

4.01.2017 21:06
– Stoch jest w takiej formie, że jeśli będzie się czuł dobrze, to powinien sobie spokojnie poradzić z Tande – przekonuje Adam Małysz w rozmowie z Michałem Regulskim. Legenda polskich skoków optymistycznie podchodzi do rywalizacji w Bischofshofen.

Kraft groźniejszy niż Tande

3.01.2017 19:39
– Mam nadzieję, że uda się rozegrać konkurs w Innsbrucku, bo nasi lubię tę skocznię – przyznał Adam Małysz po kwalifikacjach na Bergisel. Środowe zawody mogą być zagrożone ze względu na pogodę.

Mamy duże szanse, by zaistnieć w TCS

28.12.2016 13:14
Adam Małysz z optymizmem patrzy na formę polskich skoczków przed rozpoczynającym się w czwartek 65. Turniejem Czterech Skoczni. Do grona faworytów zalicza przede wszystkim Kamila Stocha.

Kilku Polaków powalczy o trofea w TCS

27.12.2016 06:18
Adam Małysz był gościem specjalnym programu "Echa Stadionów". Dyrektor PZN ds. skoków i kombinacji norweskiej ocenił mistrzostwa Polski w Zakopanem oraz podzielił się swoimi wrażeniami przed rozpoczynającym się w czwartek Turniejem Czterech Skoczni.

Mówiłem po Lillehammer, by poskromić apetyty

17.12.2016 18:07
– Nie dramatyzujmy, będzie dobrze – dyrektor ds. skoków i kombinacji norweskiej PZN skomentował słabszy występ Polaków podczas sobotniego konkursu Pucharu Świata w Engelbergu. Najwyżej z biało-czerwonych był Kamil Stoch, który zajął 9. miejsce. Okazja do rehabilitacji już w niedzielę. Transmisja z niedzielnych zawodów od 13:50 w TVP1.

Bądźmy spokojni. Wygrane w końcu przyjdą

4.12.2016 18:18
– Niedosyt pozostaje, bo nasi prowadzili w świetnym stylu – zauważył Adam Małysz po niedzielnym konkursie Pucharu Świata w Klingenthal. Maciej Kot zajął piąte miejsce, choć liderował po pierwszej serii. Kamil Stoch – drugi na półmetku – był ostatecznie czwarty.

Kot pokazał, że umie wykorzystać potencjał

25.11.2016 20:10
– Szkoda, że Kamil Stoch upadł w pierwszej serii. Drugi skok miał już bardzo dobry – ocenił Adam Małysz, dyrektor koordynator w Polskim Związku Narciarskim, po inauguracyjnych zawodach Pucharu Świata w Ruce.

Małysz: skocznia w Ruce nie wybacza błędów

25.11.2016 13:45
Jeden z najlepszych skoczków narciarskich w historii cieszy się z poprawy warunków technicznych skoczni w Ruce. Przypomina jakie problemy miały z nią w przeszłości nawet największe gwiazdy. Udane kwalifikacje w wykonaniu biało-czerwonych i dobra pogoda nastrajają optymistycznie Adama Małysza przed weekendem ze skokami w fińskiej Ruce.