tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Apoloniusz Tajner
Jako skoczek najdalej poleciał na 109. metr. Zdecydowanie dalej latali jego zawodnicy. Twórca sukcesów Adama Małysza. Od 2006 roku prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Polscy skoczkowie ciągle nas zaskakują

5.01.2017 20:09
Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusz Tajner – o coraz wspaniałym okresie w polskich skokach narciarskich i walce Kamila Stocha o wygraną w Turnieju Czterech Skoczni.

Stoch ciągle dochodzi do najwyższej formy

1.01.2017 21:10
Gościem Sportowej Niedzieli był prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner. Jak skomentował prawdopodobnie najlepszy sezon polskich skoków narciarskich i sukces Kamila Stocha, który po zawodach na skoczni w Ga-Pa wskoczył na pozycję lidera Turnieju Czterech Skoczni?

Jesteśmy w czołówce nowinek sprzętowych

11.12.2016 18:30
Prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner, podsumował niedzielne zawody w Lillehammer. – Podoba mi się postawa naszych. Nie ma euforii, a zachowanie adekwatne do sytuacji – powiedział. Zawody wygrał Kamil Stoch, a Maciej Kot był drugi.

Podium Polaka wisi w powietrzu

10.12.2016 20:15
– Domenowi Prevcowi na razie wszystko wychodzi. Pytanie jak zareaguje, gdy zacznie się coś psuć. Jestem ciekaw jestem odporności psychicznej – przyznał Apoloniusz Tajner po sobotnim konkursie Pucharu Świata w Lillehammer. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego ocenił także dyspozycję zawodników Stefana Horngachera.

Zbliża się moment, w którym Stoch będzie groźny

26.11.2016 18:51
– Przed zawodami bralibyśmy takie wyniki w ciemno – zauważył Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego po zawodach Pucharu Świata w Ruce. Maciej Kot był piąty w piątek i ósmy w sobotę.

Tajner: jeszcze dwa lata temu Kot by tu nie istniał

25.11.2016 20:02
Prezes Polskiego Związku Narciarskiego ocenił występ Macieja Kota i Kamila Stocha w konkursie w Ruce. Odniósł się także do stylu Domena Prevca oraz formy Petera Prevca i Severina Freunda.