tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Słowne starcie wagi ciężkiej. Owen zakpił z Ronaldo

Michael Owen nie mógł się spodziewać, że naśmiewając się na Twitterze z tuszy Ronaldo spotka się z taką krytyką. – Jestem zszokowany jego słowami – oświadczył były kolega Anglika z Realu Madryt. W obronie "El Gordo" stanął też Roberto Carlos.
Od lewej: Michael Owen, Luis Figo, Ronaldo i Zinedine Zidane (fot. Getty)

"Myślałem, że to ja przybieram na wadze. Aż zobaczyłem mojego kumpla Ronnie'ego" – napisał na Twitterze Owen po tym jak wraz z członkami pamiętnych Galacticos spotkał się na Estadio Santiago Bernabeu.

Reakcja była zaskakująca. Zdecydowana większość internautów stanęła po stronie Ronaldo. On sam też postanowił odpowiedzieć Anglikowi.

Jestem zszokowany tym jak dużą wagę ludzie przywiązują do mojej... wagi. Szczerze mówiąc nie rozumiem czemu jest to tak istotne dla całego świata – powiedział "Il Fenomeno" na poniedziałkowej gali FIFA. Dodał, że po tym wpisie nie rozmawiał jeszcze z Owenem.

Swoje trzy grosze dorzucił rodak Ronaldo, Roberto Carlos. – Nie podobają mi się takie żarty. Ronaldo to mój bliski przyjaciel. Nie powinniśmy mówić o jego ciele tylko o jego sercu, które jest ogromne – oznajmił były obrońca Królewskich.

podobne informacje

Owen: Salah zasługuje na Złotą Piłkę

Arsenal poza Pucharem Anglii. VAR wprowadzony o jeden dzień za późno

"Loteria strachu". Reakcje po losowaniu 1/8 finału LM

Haniebne zachowanie Owena. "Pokazał zero szacunku"