tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

"Przewodnik kibica"

Przed startem rundy wiosennej sezonu 2016/17 EkstraStats wraz z Taktycznie.net przygotowali kolejne wydanie kompendium wiedzy taktyczno-statystycznej o polskiej Ekstraklasie.
(fot. inf. prasowa)

Podobnie jak przed jesienną częścią sezonu, kibice w "Przewodniku" znajdą m.in. charakterystyki najważniejszych zawodników i trenerów, jak również ciekawe teksty taktyczne opisujące poszczególne zespoły z naszej ligi, przygotowane przez specjalistów, na co dzień zajmujących się zawodowo analizą piłkarską. Ponadto aktualne kadry zespołów oraz wywiad z Simonem Kuperem i Stefanem Szymańskim – autorami "Futbonomii", polskiego wydania międzynarodowego bestsellera "Soccernomics". Wszystko to okraszone niezliczonymi statystykami, przygotowanymi przez zespół EkstraStats.

– To wyjątkowa pozycja na naszym rynku. Na ponad 100 stronach opisujemy w najdrobniejszych szczegółach polską Ekstraklasę, zarówno od strony taktycznej, jak i statystycznej – mówi Andrzej Gomołysek, założyciel portalu taktycznie.net.

– Uważamy, że znaleźliśmy najlepszy sposób, aby tego typu magazyn był jak najdłużej aktualny i pomocny dla czytelników. Wersja elektroniczna w dniu wznowienia rozgrywek da kibicom ogromną dawkę wiedzy nt. wszystkich zespołów. Po zamknięciu okna transferowego zaktualizujemy wszystkie informacje i zaprezentujemy wydanie papierowe – dodaje Mateusz Januszewski, koordynator całego projektu. "Przewodnik Kibica" jest do nabycia w sklepie internetowym: sklep.przewodnikkibica.pl, a jego cena obejmuje wersję elektroniczną oraz wydanie papierowe.

Patronami medialnymi "Przewodnika Kibica" są TVP Sport oraz Radio GOL.