tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Davy Klaasen: trzeba się pogodzić z działaniami UEFA

Kapitan Ajaksu Amsterdam, Davy Klaasen mógł zostać bohaterem meczu z Legią Warszawa (0:0). Mógł, ale nie został, bo nie uznano jego prawidłowo strzelonego gola. – Tak długo, jak UEFA nie zrobi czegoś w tej kwestii, to trzeba się z tym pogodzić – mówił na łamach "De Telegraaf".
Davy Klaasen i Michał Kopczyński (fot. PAP)

Mecz Legia Warszawa – Ajax Amsterdam zakończył się bezbramkowym remisem. Gdyby jednak arbiter liniowy dostrzegł prawidłowo zdobytą bramkę przez Klaasena, to wynik byłby inny. – Mogliśmy zrobić więcej. Musimy to zakończyć w przyszłym tygodniu, żeby później nie zastanawiać się, jeśli nie awansujemy – mówił na łamach holenderskich mediów.

Piłka nożna, Liga Europejska, 1/16 finału: Legia Warszawa – Ajax Amsterdam (skrót) Kapitan Ajaksu w taki sposób skomentował nieuznanego gola. – Tak długo, jak UEFA nie zrobi czegoś w tej kwestii, to trzeba się z tym pogodzić – przyznał z żalem, mając na myśli technologię goal-line.

– Myślę, że tego wieczoru zagraliśmy stosunkowo dobrze. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że powinniśmy wykorzystać swoje okazje – zakończył. 

Rewanżowe spotkanie Ajax Amsterdam – Legia Warszawa zostanie rozegrane w czwartek, 23 lutego o godzinie 19:00. Transmisje przeprowadzi Telewizja Polska.

Miroslav Radović: to nieprawdopodobne! Nie wiem, czy faul był na żółtą kartkę
Michał Kucharczyk: najważniejsze, że nie straciliśmy bramki
Michał Pazdan: na rewanż pojedziemy w dobrych nastrojach
Maciej Dąbrowski: zasłużyliśmy przynajmniej na jedną bramkę

podobne informacje

Dzieciaki głodne sukcesu. Jak zmienił się Ajax?