Piątek w Dausze. Sprawdź plan transmisji

Jeśli pogoda pozwoli w piątek poznamy finalistki turnieju WTA w Dausze. Opady deszczu sprawiły jednak, że jak na razie znamy tylko jedną półfinalistkę. Transmisje w TVP Sport i SPORT.TVP.PL.
Karolina Pliskova (fot. Getty Images)

Piątek w Katarze rozpocznie się od spotkaniu Darii Kasatkiny z Moniką Puig. Mecz został przerwany w trzecim secie, przy stanie 4:6, 7:5, 2:1 dla mistrzyni olimpijskiej z Rio de Janeiro. Po tym pojedynku na głównej arenie w Dausze w ćwierćfinale zmierzą się Shuai Zhang z Karoliną Pliskovą, a na korcie numer 1 Caroline Wozniacki z Lauren Davis.

Współczuję organizatorom. Zazwyczaj w Dausze nie było problemów z pogodą, a w tym roku ciąży nad turniejem jakieś fatum. To nigdy nie jest dobre, gdy jednego dnia trzeba zagrać dwa mecze. Garbine Muguruza jest na to najlepszym dowodem – łatwe zwycięstwo w 1. rundzie (z Caglą Buyukakcay, red.), kilka godzin przerwy i porażka w 2. rundzie (z Shuai Zhang, red.) – zaznaczyła Pliskova.

Pierwszy półfinał został zaplanowany na 14:30, drugi po jego zakończeniu. O finał zagrają Kasatkina/Puig z Wozniacki/Davis oraz Dominika Cibulkova z Zhang lub Pliskovą.

PLAN PIĄTKOWYCH TRANSMISJI:
10:00 1/4 finału Daria Kasatkina – Monica Puig od stanu 6:4, 5:7, 1:2 (na żywo w SPORT.TVP.PL)
10:45 1/4 finału Shuai Zhang – Karolina Pliskova (na żywo w SPORT.TVP.PL)
14:30 1/2 finału Kasatkina/Puig – Caroline Wozniacki/Lauren Davis (na żywo w TVP Sport i SPORT.TVP.PL)
16:30 1/2 finału Dominika Cibulkova – Zhang/Pliskova (na żywo w TVP Sport i SPORT.TVP.PL)

Radwańska – Wozniacki: Dunka przegoniona po korcie
Radwańska – Wozniacki: Dunka z półobrotu
Radwańska – Wozniacki: efektowny smecz z backhandu
Radwańska – Wozniacki: Polka czujnie przy siatce