"Malarz the best". Twitter po remisie Legii z Ajaksem

Bezbramkowy remis Legii Warszawa z Ajaksem Amsterdam w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europejskiej był szeroko komentowany w mediach społecznościowych. "Perfekcyjnie techniczna młodość Ajaksu zatrzymana mądrą taktyką trenera Magiery! Jest szansa!" – napisał Andrzej Strejlau.

Zdaniem Zbigniewa Bońka na słowa uznania zasłużył Arkadiusz Malarz. Bramkarz Legii popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. "Malarz The Best" – napisał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Arkadiuszowi Onyszce zaimponował z kolei Michał Kucharczyk, który na murawie pojawił się w drugiej połowie. "Dał dobrą zmianę" – ocenił były reprezentacyjny bramkarz.

"Bez ognia" – napisał na pierwszej stronie "Przegląd Sportowy". "Po meczu w Warszawie nadal nie ma faworyta" – oceniła gazeta. "Do przerwy 0:0" – to z kolei tytuł w katowickim "Sporcie".