tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Aplikacja TVP Sport – zobacz nasz przewodnik!

Schować telewizor do kieszeni aby oglądać najważniejsze transmisje sportowe w autobusie, pociągu, na wakacjach - raczej niemożliwe. Już teraz, wielki sport na ekranie Twojego smartfona czy tabletu. Dzięki aplikacji mobilnej TVP Sport nie przegapisz żadnego wydarzenia relacjonowanego na naszych antenach, w tym piłkarskich mistrzostw świata, turniejów WTA z Agnieszką Radwańską, czy zimowych Igrzysk w Pjongczang. Wielkie emocje bezpłatnie i w Twoim zasięgu. Aby nie przegapić ważnych wydarzeń i relacji zasubskrybuj powiadomienia. Dzięki nim będziemy mogli Cię informować o ważnych rozstrzygnięciach za pomocą systemu push. Jeżeli jesteś wiernym fanem wybranej dyscpliny sportowej, możesz wybrać ją z menu aplikacji i śledzić sprofilowane do Twoich zainteresowań wyniki, informacje i materiały wideo. Użytkowników aplikacji zapraszamy także do śledzenia sekcji OPINII dziennikarzy i ekspertów TVP Sport. Tam znajdziesz nasze komentarze i felietony. Najciekawsze treści wideo, wiadomości czy felietony możesz udostępnić w mediach społecznościowych, dzielić się emocjami w kręgu swoich znajomych. Najbardziej wytrawnych fanów sportu zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy w quizach, które codziennie możesz rozwiązywać w aplikacji.


Aplikacja mobilna TVP Sport – jak pobrać?

POBIERZ APLIKACJĘ NA URZĄDZENIA Z SYSTEMEM ANDROID Aplikacja TVP Sport na urządzeniach z systemem iOS

POBIERZ APLIKACJĘ NA URZĄDZENIA APPLE (SYSTEM IOS) Aplikacja TVP Sport na urządzeniach z systemem iOS

Telewizja Polska od lat jest liderem dystrybucji sportowych transmisji internetowych. Oferta wideo “na żywo” portalu SPORT.TVP.PL biła rekordy oglądalności on-line w czasie największych wydarzeń sportowych, generując na komputerach polskich internautów wyniki przekraczające 400 tys. jednoczesnych odtworzeń transmisji.

Aplikacja TVP Sport Teraz także użytkownicy smartfonów i tabletów będą mogli oglądać transmisje sportowe TVP oraz śledzić relacje wideo z najważniejszych światowych wydarzeń sportowych. Telewizja Polska, jako nadawca igrzysk olimpijskich w Pjongczang czy piłkarskich mistrzostw świata w Rosji już kilkanaście miesięcy przed obfitującym w wydarzenia rokiem 2018 udostępnia nową aplikację mobilną ze sportowymi treściami “na żywo”.

Aplikacja mobilna TVP Sport jest dedykowana dla urządzeń na trzy najważniejsze systemy operacyjne – iOS i Android. Użytkownicy aplikacji będą mieli możliwość oglądania transmisji sportowych, a także bogatej biblioteki klipów wideo obejmujących aktualnie kilkadziesiąt tysięcy pozycji - w tym skróty meczów i gole. W czasie wydarzeń sportowych transmitowanych przez Telewizję Polską, do których nadawca posiada prawa internetowe, klipy z interesującymi fragmentami takimi jak gole czy skoki zostaną udostępniane w aplikacji już kilka minut po danym wydarzeniu.

W aplikacji dużo zimy Dodatkowymi treściami aplikacji są artykuły, galerie zdjęć, wideoblogi i felietony autorstwa dziennikarzy TVP Sport oraz wyniki z najważniejszych rozgrywek sportowych na świecie. Menu treści aplikacji jest oparte na strukturze dyscyplin najbardziej interesujących polskich kibiców sportowych: od piłki nożnej poprzez siatkówkę, tenis i skoki narciarskie.

Aplikacja zawiera także listę zaplanowanych transmisji oraz system powiadomień “push”, który pozwoli użytkownikom zasubskrybować powiadomienia o gorących informacjach sportowych, rozpoczynających się transmisjach czy najnowszych materiałach wideo dostępnych w aplikacji.

Zeskanuj kod QR i pobierz aplikację.


najpopularniejsze

Niezadowolony Lewandowski skusi się na transfer?

"Przepraszamy inne teamy". Świat F1 pełen Kubicy

Oficjalnie: Kołecki mistrzem olimpijskim z Pekinu

"Marca": Mbappe zagra w Realu. Gigantyczna suma transferu

Phelps kontra rekin. Wielki wyścig rozstrzygnięty!