tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Magazyn kolarski

Magazyn poświęcony kolarstwu. Wielkie wyścigi, wielkie nazwiska, wielkie emocje. Gorące relacje z torów i szos. Kulisy, przygotowania i nowinki sprzętowe.

najnowsze odcinki

Magazyn kolarski: trasa TdP najeżona podjazdami

23.07.2017 15:47 Magazyn kolarski
Najważniejszy polski wyścig kolarski rozpocznie się 29 lipca. Transmisje w TVP.

Magazyn kolarski: Polska czeka na Petera Sagana z otwartymi ramionami

16.07.2017 16:05 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. relacja z przygotowań do Tour de Pologne oraz garść przydatnych informacji dla każdego miłośnika dwóch kółek.

Magazyn kolarski: Szczyrk odlicza dni do Tour de Pologne

9.07.2017 12:10 Magazyn kolarski
Kolejny odcinek "Magazynu kolarskiego" specjalnie ze Szczyrku, gdzie będzie jeden z etapów Tour de Pologne. W programie m.in. o organizowanych w Warszawie mistrzostwach Polski w MTB oraz o tym, jak spakować rower w podróż samolotem.

Magazyn kolarski: tysiąc elementów TdP i rowerowa miłość

2.07.2017 11:58 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. o przygotowaniach do Tour de Pologne, odpowiednich oponach i kolarskim małżeństwie.

Magazyn kolarski: mistrzostwa Polski i tajemnice roweru czasowego

25.06.2017 12:11 Magazyn kolarski
Głównym tematem kolejnego odcinka programu były szosowe mistrzostwa Polski.

Magazyn kolarski: amerykański team zmienia oblicze cukrzycy

18.06.2017 12:31 Magazyn kolarski
Kolejny odcinek programu specjalnie z Zakopanego, czyli miejsca, które kreuje przyszłych mistrzów. Nie zabrakło także opowieści o chorujących na cukrzycę kolarzach, którzy wystartują w tegorocznym Tour de Pologne, kącika kulinarnego i instruktarzu dla amatorów rowerów.

Magazyn kolarski: budowa siły, Niewiadoma bohaterka i koktajl

11.06.2017 12:37 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. o sposobach budowania siły, umiejętnym pokonywaniu gór, ostatnich sukcesach Katarzyny Niewiadomej i właściwym ustawieniu siodełka. Na koniec propozycja nie tylko na popołudnie: koktajl. Proteinowa bomba z borówkami i bananem.

Magazyn kolarski: Tour de Pologne i... "niegościnna" Maja

4.06.2017 12:00 Magazyn kolarski
W najnowszym programie m.in. o przygotowaniach do 74. Tour de Pologne i zwycięstwie Mai Włoszczowskiej w Jeleniej Górze. Fani kolarstwa dowiedzą się również, jak powinni czyścić łańcuch w swoim rowerze.

Magazyn kolarski: Giro d'Italia, odżywki i gadżety dla najmłodszych

28.05.2017 11:40 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. o zaciętej rywalizacji podczas tegorocznego Giro d'Italia oraz pomysły na gadżety, które można sprezentować młodym kolarzom na dzień dziecka. Nie zabrakło też relacji z ostatniego wyścigu Vienna Life Lang Team.

Magazyn kolarski: szosa na torze, krasa kasków i Grant pulpeciki

21.05.2017 11:53 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. prezentacja trasy Tour de Pologne na torze w Pruszkowie i... bardzo pożądane koszulki. Lidera wyścigu i nie tylko. Poza tym rodzaje kasków i coś na ząb według przepisu guru kolarskiej kuchni – Hannah Grant.

Magazyn kolarski: centymetry licencji, Majowa siłownia i... kapeć

14.05.2017 16:08 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. etapowy Rzeszów, porady treningowe Mai Włoszczowskiej i... laczek zwany kapciem. A po zdrowych emocjach, zdrowa porcja kalorii: kurczak z kolendrą i warzywnym tagliatelle.

Magazyn kolarski: Śląsk drugim domem Tour de Pologne

7.05.2017 16:17 Magazyn kolarski
Tym razem odwiedziliśmy z kamerą Zabrze. W tym roku to miasto zadebiutuje w Tour de Pologne. W magazynie także m.in. relacja z Giro d'Italia. Zapytaliśmy ludzi związanych z tym wielkim tourem o... Czesława Langa.

Magazyn kolarski: Tour de Pologne w liczbach

30.04.2017 12:31 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. o najbliższych planach Michała Kwiatkowskiego, odpowiednim stroju do jazdy na rowerze, a także wspomnienie Tour de Pologne pod kątek liczb.

Magazyn kolarski: trwa wielki sezon Kwiatkowskiego

23.04.2017 12:46 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku Magazynu Kolarskiego Sylwia Dekiert i Przemysław Babiarz przywitają nas z Bytomia. W programie m.in. o trasie przyszłego Tour de Pologne, a także relacje z kolarskich wyścigów całej Polski.

Magazyn kolarski: Czesław Lang, "Tour" i młode talenty

9.04.2017 12:05 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku magazynu m.in. spotkanie z Czesławem Langiem, o przedpremierowym pokazie filmu "Tour", a także o poszukiwaniach następców Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki.

Magazyn kolarski: słony smak zwycięstwa, super strój i kulki mocy

2.04.2017 12:30 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. podróż sentymentalna do Wieliczki tropem Tour de Pologne, przygotowania kolarzy torowych do mistrzostw świata, zawody rowerowe dla całych rodzin i... przerzutki na baterie. Żeby energii nie zabrakło – na koniec – mocna propozycja kulinarna.

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Magazyn kolarski: tata Majka, ozdobny talerz i pyszne penne

26.03.2017 10:02 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. krótki rys biograficzny Rafała Majki i rozmowa z odkrywcą jego talentu – Zbigniewem Klękiem. Poza tym: Tour de Pologne dla najmłodszych, wybór roweru dla naszych pociech i nietypowe nagrody w wyścigu dookoła Katalonii. A na deser... obiad – pyszne penne z pomidorami i bazylią.

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Magazyn kolarski: na czym polega spinning?

19.03.2017 13:32 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. relacja z wyścigu Mediolan – San Remo, a także rady dotyczące jazdy na rowerze stacjonarnym.

Magazyn kolarski: Kraków sercem Tour de Pologne

12.03.2017 16:25 Magazyn kolarski
Wszystkie kolarskie drogi prowadza pod Wawel. Tak było od zawsze, czyli od pierwszej edycji naszego narodowego wyścigu kolarskiego (1928 rok).

Magazyn kolarski: rusza sezon. Jak przygotować rower?

5.03.2017 12:57 Magazyn kolarski
W premierowym odcinku magazynu m.in. o 74. edycji Tour de Pologne, sile polskiego kolarstwa torowego i smarowaniu, czyszczeniu oraz regulacji, czyli odpowiednim przygotowaniu sprzętu do sezonu.

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?
Więcej