tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Magazyn kolarski

Magazyn poświęcony kolarstwu. Wielkie wyścigi, wielkie nazwiska, wielkie emocje. Gorące relacje z torów i szos. Kulisy, przygotowania i nowinki sprzętowe.

najnowsze odcinki

Magazyn kolarski: trwa wielki sezon Kwiatkowskiego

23.04.2017 12:46 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku Magazynu Kolarskiego Sylwia Dekiert i Przemysław Babiarz przywitają nas z Bytomia. W programie m.in. o trasie przyszłego Tour de Pologne, a także relacje z kolarskich wyścigów całej Polski.

Magazyn kolarski: Czesław Lang, "Tour" i młode talenty

9.04.2017 12:05 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku magazynu m.in. spotkanie z Czesławem Langiem, o przedpremierowym pokazie filmu "Tour", a także o poszukiwaniach następców Michała Kwiatkowskiego i Rafała Majki.

Magazyn kolarski: słony smak zwycięstwa, super strój i kulki mocy

2.04.2017 12:30 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. podróż sentymentalna do Wieliczki tropem Tour de Pologne, przygotowania kolarzy torowych do mistrzostw świata, zawody rowerowe dla całych rodzin i... przerzutki na baterie. Żeby energii nie zabrakło – na koniec – mocna propozycja kulinarna.

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Magazyn kolarski: tata Majka, ozdobny talerz i pyszne penne

26.03.2017 10:02 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. krótki rys biograficzny Rafała Majki i rozmowa z odkrywcą jego talentu – Zbigniewem Klękiem. Poza tym: Tour de Pologne dla najmłodszych, wybór roweru dla naszych pociech i nietypowe nagrody w wyścigu dookoła Katalonii. A na deser... obiad – pyszne penne z pomidorami i bazylią.

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Magazyn kolarski: na czym polega spinning?

19.03.2017 13:32 Magazyn kolarski
W kolejnym odcinku programu m.in. relacja z wyścigu Mediolan – San Remo, a także rady dotyczące jazdy na rowerze stacjonarnym.

Magazyn kolarski: Kraków sercem Tour de Pologne

12.03.2017 16:25 Magazyn kolarski
Wszystkie kolarskie drogi prowadza pod Wawel. Tak było od zawsze, czyli od pierwszej edycji naszego narodowego wyścigu kolarskiego (1928 rok).

Magazyn kolarski: rusza sezon. Jak przygotować rower?

5.03.2017 12:57 Magazyn kolarski
W premierowym odcinku magazynu m.in. o 74. edycji Tour de Pologne, sile polskiego kolarstwa torowego i smarowaniu, czyszczeniu oraz regulacji, czyli odpowiednim przygotowaniu sprzętu do sezonu.

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?