tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Jedynka zaprasza na skoki narciarskie do Oslo

11 marca (sobota) i 12 marca (niedziela) w Oslo zostaną rozegrane dwa konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich: drużynowy i indywidualny. Widzów Jedynki czeka weekend pełen sportowych emocji. Drużyna polskich skoczków ponownie zawalczy o podium.
(fot. PAP)

Pierwszy konkurs (drużynowy) rozpocznie się 11 marca o godz. 15.55, a drugi (indywidualny) – w niedzielę 12 marca o 14.00. Zawody komentować będą: Włodzimierz Szaranowicz i Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski, a wśród jego gości znajdzie się m.in. Rafał Kot. Reporterem w Norwegi będzie Michał Regulski. Komentarze dotyczące występów naszych skoczków zamieszcza na stronie sport.tvp.pl Adam Małysz, stały ekspert TVP Sport.

Przed zawodnikami ekstremalne zadanie – przez 10 dni w Norwegii (początek w Oslo, następnie Lillehammer, Trondheim i Vikersund) zostanie rozegranych 6 konkursów Pucharu Świata. Liderem cyklu jest Kamil Stoch (reprezentacja Polski prowadzi w Pucharze Narodów), który jednak ma już tylko 60 punktów przewagi nad podwójnym mistrzem świata Stefanem Kraftem (po styczniowych zawodach w Zakopanem przewaga nad Austriakiem wynosiła 293 punktów).

Plan transmisji
Sobota, 11 marca – Konkurs drużynowy – TVP1 godz. 15:55 na żywo
Niedziela, 12 marca – Konkurs indywidualny – TVP1 godz. 14:00 na żywo

podobne informacje

Złe wieści dla skoczków. Nie wystartują w Czechach

Daniel Andre Tande pokonał groźną chorobę

Kubacki: nie jestem w kadrze, aby odpoczywać

Hula: wiem, że jest we mnie potencjał