tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Paczkowski przedłużył umowę z Vive

Paweł Paczkowski przedłużył o dwa lata umowę z Vive Tauron Kielce. Popularny "Paczas" piłkarzem ręcznym kieleckiej drużyny będzie do końca sezonu 2018/19.
Paweł Paczkowski (fot. PAP/Piotr Polak)

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Paczkowski do Kielc przyszedł w 2014 roku z Wisły Płock. Pierwszy sezon spędził na wypożyczeniu w zespole francuskiej ekstraklasy Dunkerque HB. Pod koniec 2014 roku zerwał więzadła w kolanie. Do gry wrócił pod koniec ubiegłego sezonu, wygrywając z Vive Ligę Mistrzów.

Jestem bardzo zadowolony, że zostaję w Kielcach na dwa lata dłużej. To takie zwieńczenie wykonanej pracy i potwierdzenie tego, że wszystko idzie w dobrym kierunku – powiedział rozgrywający reprezentacji Polski, z którą wziął udział m.in. w styczniowych mistrzostwach świata, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

24-letniego szczypiornistę wielokrotnie prześladowały kontuzje. Ma jednak nadzieję, że wszystko co najgorsze jest już za nim.

Najważniejsze, że obecnie czuję się bardzo dobrze. To co wydarzyło się w moim przypadku odcisnęło na mnie piętno, ale bardziej w pozytywnym znaczeniu. Zawsze będę uważał na siebie bardziej niż przedtem i dbał dużo bardziej o swoje zdrowie – zapewnił Paczkowski.

podobne informacje

Szalony mecz w Czechach. Polacy wzięli rewanż

Zagubieni środkowi i zamknięte skrzydła. Wnioski po meczu z Czechami

Drużyna Patryka Rombla i Pawła Paczkowskiego odpadła z Ligi Mistrzów

Wnioski po Białorusi. "Powoli wykluwa się siódemka"