tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Mourinho zły po losowaniu: źle, że odpadło City

Manchester United w 1/4 finału Ligi Europejskiej zagra z RSC Anderlecht. Jose Mourinho był niezadowolony z losowania, ale nie z powodu rywala, a z tego... że są jedyną drużyną z czołówki Premier League, która gra w pucharach. – Oni nie wiedzą, co to zmęczenie – mówi Portugalczyk.
Jose Mourinho (fot. Getty Images)

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Jestem bardzo niezadowolony z faktu, że z Ligi Mistrzów odpadł Manchester City. Nie żartuję, to źle dla nas z wielu powodów – mówił Mourinho na łamach "BT Sport" po losowaniu par 1/4 finału Ligi Europejskiej.

Portugalczyk nie skupił się na drużynie Łukasza Teodorczyka, a bardziej na tym, że udział w europejskich pucharach przeszkodzi Czerwonym Diabłom w walce o czołowe lokaty Premier League. – To źle dla nas jako angielskiego zespołu. Wszystkie pięć zespołów, które wyprzedzają nas w Premier League, nie występują już w europejskich pucharach. Będą grać jeden mecz w tygodniu i dla kilku z tych klubów będzie to pierwsza taka sytuacja od początku sezonu – zauważa Mourinho.

Piłkarze Manchesteru United (fot. Getty Images) Trener Manchesteru United w swoim stylu podsumował, jak teraz mogą się czuć pozostałe angielskie zespoły. – Oni nie wiedzą, co to zmęczenie. Oni nie wiedzą, jak to jest iść do domu i nie móc spać ze zmęczenia. Będziemy walczyć z własnymi limitami – to jest właśnie to, co musimy zrobić – zakończył.

podobne informacje

Szósty przegrany finał z rzędu. Zła passa Francuzów

Liczył się tylko Griezmann. Francuz bohaterem Atletico

"SuperGriezmann" i "SuperAtleti" – media o finale Ligi Europejskiej

Pierwszy gol Griezmanna w finale. Wyjątkowa "cieszynka"