tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Zieliński i Skorupski ostatni na zgrupowaniu reprezentacji

Piotr Zieliński z SSC Napoli i Łukasz Skorupski z Empoli, w poniedziałkowy wieczór jako ostatni przybyli na zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski, która przygotowuje się do niedzielnego meczu z Czarnogórą w Podgoricy w eliminacjach mistrzostw świata 2018.
Piotr Zieliński (fot. Getty Images)

W niedzielę Empoli przegrało na własnym boisku z SSC Napoli 2:3. Skorupski zagrał cały mecz i obronił rzut karny, ale nie uchronił gospodarzy od porażki. W zespole gości w końcówce spotkania na boisku pojawił się Arkadiusz Milik (on przyleciał w poniedziałek do Warszawy wcześniej). Zieliński natomiast był rezerwowym.

Łukasz Skorupski (fot. Getty Images) Tym samym reprezentacja Polski jest w komplecie. Póki co nikt nie zgłaszał poważniejszych urazów. Na wtorek zaplanowane są dwa treningi oraz konferencja prasowa z udziałem m.in. kapitana Roberta Lewandowskiego.

Po czterech kolejkach eliminacji MŚ 2018 reprezentacja Polski z dorobkiem 10 punktów prowadzi w grupie E. Na drugim miejscu z siedmioma "oczkami" jest Czarnogóra.

Piłkarze reprezentacji Polski do piątku będą trenowali na boiskach Polonii Warszawa, Drukarza oraz KS ZWAR. W sobotę biało-czerwoni wylecą do Podgoricy, gdzie dzień później o godz. 20.45 zagrają z Czarnogórą.

podobne informacje

Nowy trener, nowe możliwości. Lepsze czasy dla Zielińskiego i Milika?

Polacy we Włoszech: mistrz Szczęsny i skuteczni napastnicy

Media: Milik może skorzystać na nieszczęściu Napoli

Włoskie media: Zieliński może trafić do Premier League