tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Joshua odgryzł się Kliczce. Poszło o... miliardy

Anthony Joshua (18-0, 18 KO) szykuje się do hitowej walki z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Pięściarze spotkają się w ringu 29 kwietnia na słynnym Wembley. Choć obaj okazują sobie sporo szacunku, to w ostatnich dniach po raz pierwszy w tej rywalizacji pojawiły się iskry.
Anthony Joshua (L) i Władimir Kliczko (fot. Getty)

FABIAŃSKI I "LEWY" W PRZERÓBCE HITU EDA SHEERANA

Wszystko zaczęło się od wywiadu Brytyjczyka dla magazynu "GQ". Znany z pokory i skromności mistrz świata IBF odszedł od dotychczasowego wizerunku. Szczególnie mocno komentowano jego stwierdzenie, że nie zależy mu na milionach – chce zostać pierwszym bokserskim... miliarderem!

(fot. Getty) Wygląda na to, że 29 kwietnia zmierzę się z niby-miliarderem. Moim drodzy, z jak wieloma niby-miliarderami "walczyliście" w życiu? Ja do tej pory z żadnym. Ilu z 90 tysięcy widzów na stadionie i milionów przed telewizorami będzie miliarderami? – zareagował Kliczko w mediach społecznościowych.

Dobrze, dobrze, już w porządku. Nie jesteście sami. Gwarantuję, że będę reprezentował tego dnia większość z was! Od dziś będę mówił do mojego rywala "pan Miliarder". Musicie podziwiać jego ambicję! – dodał.

Na reakcję Joshuy nie trzeba było długo czekać. Pięściarz odpowiedział krótkim filmem, na którym widać go podczas sesji treningowej na rowerze. Brytyjczyk słucha... piosenki "Billionaire" ("Miliarder"), która bezpośrednio zdaje się odzwierciedlać jego mocarstwowe plany... "Pozostań skromny!" – stwierdził pięściarz, powtarzając swoje sztandarowe hasło.

S T A Y H U M B L E 😅✌🏾😅 @klitschko_official

Post udostępniony przez Anthony Joshua (@anthony_joshua)

CZYTAJ TEŻ: CZAS PRZEŁOMU. BOKS ODZYSKUJE WIELKOŚĆ?

podobne informacje

Podróż do Europy albo brak walki. Wilder musi wybierać

Fortuna dla Joshuy? "Jesteśmy najlepsi na świecie"

Joshua z Wilderem jeszcze w tym roku? "Daję 95 procent szans"

Krew, haka i genialny żółw. Wielki boks w TVP [WIDEO]