tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Kapitalna reklama z Joshuą w roli głównej. Ciarki gwarantowane!

Już 29 kwietnia na Wembley walka, na którą czeka cały bokserski świat – przed 90 tysiącami kibiców rękawice skrzyżują Anthony Joshua oraz Władimir Kliczko. Stawką pojedynku będą trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej federacji IBF, IBO oraz WBA.
Anthony Joshua (fot. Lucozade)

CZAS PRZEŁOMU. BOKS ODZYSKUJE WIELKOŚĆ?

Z tej okazji firma Lucozade, której ambasadorem jest Brytyjczyk, wypuściła reklamę z Joshuą w roli głównej. I trzeba przyznać, że 90 sekundowe wideo robi znakomite wrażenie. Całość zaczyna się w 1989 roku w Watford, czyli w roku narodzin pięściarza, później widzimy jak dorastał aktualny mistrza świata federacji IBF, jak pracował na budowie, nie brakuje także gorszych momentów z jego życia.

Joshua w przeszłości miał poważne problemy z prawem. W areszcie lądował kilka razy, ale jak sam zaznacza wszystko zmieniło się w 2010 roku. Wtedy za posiadanie marihuany został skazany na prace społeczne.

Po tej przygodzie wróciłem do Watford i spędzałem czas ze starymi znajomymi. Boks uratował mi wtedy życie, gdybym ponownie nie pojawił się między linami, przepadłbym na zawsze. Nie wstydzę się jednak tych gorszych chwil, chciałem wszystkim pokazać tym filmem, że z każdej sytuacji można wyjść na ludzi. Ta reklama to taki błyskawiczny przegląd mojego życia – przyznał.

Oto wspomniana reklama. Ciarki przechodzą po plecach!

podobne informacje

Łapin o starciu Sulęckiego z Jacobsem: wielka walka dla polskiego boksu

"Gdy jestem szybki, trudno mnie trafić". Adamek zadowolony po zwycięstwie

Wojna na wyniszczenie! Broner z Vargasem na remis

60-kilogramowy "Czołg". Boks uratował go przed ulicą