Kontuzja Zlatana. "To nie będą dobre wieści, ale..."

Zlatan Ibrahimović nie będzie najlepiej wspominał rewanżowego starcia Manchesteru United z Anderlechtem Bruksela. Po remisie 1:1 w podstawowym czasie gry do wyłonienia półfinalisty Ligi Europejskiej potrzebna była dogrywka. Szwed nie wziął w niej udziału – w 90. minucie nabawił się kontuzji kolana. Według Jose Mourinho sprawa nie wygląda dobrze...
Zlatan Ibrahimović (fot. Getty)

LE: RASHFORD URATOWAŁ MANCHESTER UNITED

Napastnik w próbie wyskoku źle postawił nogę. Długo nie podnosił się z murawy, ale mimo obecności medyków o własnych siłach opuścił boisko. Wcześniej nie pokazał się ze zbyt dobrej strony, marnując wiele dobrych okazji do zdobycia bramki.

Zlatan Ibrahimović (fot. Getty) To nie wygląda mi na niegroźną kontuzję, ale wolę poczekać na dokładne wyniki badań. Nie mogę przesądzać, bo jestem menedżerem, a nie lekarzem, ale nie spodziewam się dobrych wieści – przyznał Jose Mourinho, który w pierwszej połowie rewanżu z Anderlechtem stracił także kontuzjowanego Marcosa Rojo.

Zupełnie inaczej stan zdrowia Ibrahimovicia ocenił jego klubowy kolega. Luke Shaw po opuszczeniu szatni nie ukrywał delikatnego optymizmu...

Zlatan? Wszystko z nim w porządku. Po zakończeniu spotkania bez przeszkód poruszał się w szatni – przyznał obrońca. Być może więc diagnozy nie będą najgorsze i Szwed będzie miał szansę pomóc Manchesterowi w walce o końcowy triumf. Do tej pory strzelił 28 goli we wszystkich rozgrywkach.