tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Fanka nie rozpoznała Schweinsteigera. Gwiazda Chicago Fire zaskoczona w Toronto

W Europie taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia... Tymczasem za Oceanem – jak widać – Bastian Schweinsteiger nie jest jeszcze aż tak znany. Jedna z fanek nie rozpoznała gwiazdy Chicago Fire i poprosiła go, aby... zrobił jej zdjęcie z kilkoma innymi zawodnikami.
fot. twitter

Sytuacja miała miejsce na lotnisku w Toronto, dokąd drużyna z Chicago przyleciała na mecz Major League Soccer. Wszystko udokumentował asystent trenera Eric Gehrig, a jego zdjęcie bije rekordy popularności na mediach społecznościowych. "Gdyby tylko wiedziała..." – napisał na Twitterze.

Bastian Schweinsteiger (fot. Getty Images) Stało się jednak inaczej – fanka nie rozpoznała największej gwiazdy Chicago Fire, mistrza świata, który – choć nieco zaskoczony – grzecznie, z uśmiechem na ustach wcielił się w rolę fotografa.

Bastian Schweinsteiger od marca jest zawodnikiem drużyny z "Wietrznego Miasta", dokąd trafił z Manchesteru United. Niemiec z miejsca stał się czołową postacią MLS, ale zarówno on, jak i "soccer" na popularność wśród Amerykanów muszą jeszcze zapracować. Dowodem jest m.in. "wpadka" dziennikarza podczas oficjalnej prezentacji "Schweiniego", kiedy padło pytanie, czy jego transfer pomoże Fire w zdobyciu... mistrzostwa świata.

podobne informacje

Bastian Schweinsteiger: chcę, aby Lewandowski został w Bayernie

MLS: Zlatan znów strzelił i pokonał Schweinsteigera [wideo]

Ivanović została mamą. "Radość i szczęście"

Ana Ivanović i Bastian Schweinsteiger będą mieli dziecko