tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Bielecki i Szmal zapraszają do "Kuźni Charakterów"

Reprezentanci Polski w piłce ręcznej pozwalają spełnić sportowe marzenia młodym adeptom szczypiorniaka. Karol Bielecki i Sławomir Szmal zapraszają do konkursu z niezwykłą nagrodą – możliwością wzięcia udziału w "Kuźni Charakterów", czyli obozie sportowym oczywiście z udziałem gwiazd biało-czerwonych.
Karol Bielecki (L) i Sławomir Szmal (fot. FACEBOOK.COM/K.TALENTOW)

Konkurs kierowany jest do nastolatków w wieku 13-14 lat, trenujących piłkę ręczną i chcących szlifować swoje umiejętności u boku najlepszych. Zasady są proste. Kandydaci muszą napisać opowiadanie, w którym opiszą swoją rodzinę – jaka ona jest, kim są jej członkowie, jakie mają charaktery, jakie łączą ich relacje. Wystarczy z resztą posłuchać zaproszenia samego Karola Bieleckiego.

Karol Bielecki zaprasza do "Kuźni Talentów"

Reprezentanci Polski będą mieli osobisty udział w wyborze najlepszych prac. Nagrodą jest obóz tygodniowy obóz sportowy w Oławie w województwie Dolnośląskim, który odbędzie się w dniach 9-16 lipca, oczywiście z udziałem Bieleckiego i Szmala. Oprócz treningów piłki ręcznej, przewidziane są również inne atrakcje.

>>> "KUŹNIA CHARAKTERÓW" NA FACEBOOKU <<<

Na prace organizatorzy czekają do 15 maja. Należy je wysyłać mailowo na adres k.charakterow@gmail.com. Przed przystąpieniem do konkursu warto zapoznać się z jego regulaminem, który znajdziecie pod tym adresem.

Niewiele trzeba, by spełnić swoje marzenia i warto zawalczyć o nie już dziś!