tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Lewandowski jest ojcem. "Cudowne uczucie"

Robert Lewandowski został ojcem! Kapitan reprezentacji Polski podzielił się tą radosną nowiną w serwisach społecznościowych. Córka jego i Anny Lewandowskiej ma na imię Klara. "Cudowne uczucie" – napisał szczęśliwy tata.
Anna (L) i Robert Lewandowscy (fot. Getty)

"Lewy" o ciąży żony Anny poinformował w grudniu, w najbardziej piłkarski sposób. Strzelił Atletico Madryt pięknego gola z rzutu wolnego, po czym włożył piłkę pod koszulkę i włożył kciuk w usta. Od tego czasu cała Polska żyła ciążą i nadchodzącymi narodzinami potomka Lewandowskich.

W czwartek wszystko stało się jasne. O dziwo to nie Anna, a Robert jako pierwszy podzielił się tą nowiną ze światem. "Dumny tata Klary" – napisał obok zdjęcia, na którym trzyma swoją pociechę.

Niedługo później gwiazdor Bayernu napisał na Twitterze: "Dzisiaj zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami! Ania czuje się bardzo dobrze. Dziękujemy za wsparcie!".

"Gratulacje, Lewy! Życzymy Tobie, żonie i córce wszystkiego najlepszego" – odpowiedziało oficjalne angielskojęzyczne konto Bayernu. Dołączamy się do życzeń!

Proud Daddy of Klara. Wonderful feeling ❤️ @annalewandowskahpba ❤️ #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Zobacz także Elber w SPORT.TVP.PL: Lewandowski i Aubameyang jak... Ronaldo i Messi

podobne informacje

Grali kadrowicze. Udana końcówka napastników

Zgrupowanie bez "Lewego" i Piszczka. Spóźniony Kuba

Gol "Lewego" nie pomógł. Kontrowersje w finale

Zahavi pomoże przyjacielowi... "Lewy" trafi do Londynu?