tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Cavani planuje przyszłość. "Mógłbym wrócić do Napoli"

Napastnik Paris Saint-Germain – Edinson Cavani – nie wyklucza powrotu do Napoli, o czym powiedział w poniedziałek dla Sky Sport Italia. – Jeżeli któregoś dnia to się stanie, chciałbym być w dobrej formie – zastrzegł.
Edinson Cavani (fot. Getty Images)

Cavani przedłużył kontrakt z paryską drużyną w kwietniu, ale już myśli o tym, co będzie robił po zakończeniu gry we Francji.

Nie wiem, co stanie się po zakończeniu obecnego kontraktu. Gdybym chciał zmienić klub, to mógłbym wybrać Napoli, a następnie powrócić do domu – powiedział dla Sky Sport Italia.

Jeżeli któregoś dnia znów zostanę piłkarzem Napoli, chciałbym być w dobrej formie. Dlatego też więcej szczegółów będę mógł wyjawić w 2020 roku, kiedy skończy się obecny kontrakt – dodał.

Edinson Cavani (fot. Getty Images) Cavani dołączył do PSG w 2013 roku po trzech latach gry w Serie A dla Napoli. Dla włoskiego klubu rozegrał 104 spotkania, w których strzelił tyle samo goli.

Nie chcę wracać do Urugwaju, kiedy będę już za stary. Chcę rozstać się z futbolem, grając na wysokim poziomie. Pragnę zakończyć karierę, kiedy sam będę tego chciał, a nie wtedy, gdy piłka nożna zacznie mnie opuszczać – zakończył.

Cavani zagrał 91 razy w barwach reprezentacji Urugwaju. W obecnym klubie zdobył 128 bramek w 195 spotkaniach.

podobne informacje

"Robotnik" Cavani przybliżył kłótnię z Neymarem

Mistrzowska demolka. PSG odzyskało tytuł

Ofensywne trio z czterema golami. Pewna wygrana PSG

Piłkarscy bogacze Ligue 1. Neymar na topie, a Glik?