tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Media: Grosicki powinien zostać w Premier League

Kamil Grosicki i jego Hull City, podobnie jak Sunderland oraz Middlesbrough, żegnają się z Premier League. Przyszłość naszego reprezentanta nie jest jeszcze znana, ale zdaniem angielskich dziennikarzy Polak zasługuje na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej na Wyspach.
Kamil Grosicki (fot. Getty Images)

GROSICKI PIŁKARZEM MIESIĄCA W PREMIER LEAGUE WEDŁUG KIBICÓW

Dziennikarze "Daily Mail" z drużyn trzech spadkowiczów utworzyli najlepszą jedenastkę, która ich zdaniem zasługuje na grę w Premier League w przyszłym sezonie. Wśród wyróżnionych, na lewym skrzydle, znalazł się Grosicki.

"Polski skrzydłowy to żywe srebro, odegrał kluczową rolę w odrodzeniu Hull. Jest szybki oraz energiczny i powinien być do kupienia za około pięć milionów funtów" – czytamy w uzasadnieniu.

Grosicki w barwach Tygrysów rozegrał 14 spotkań w Premier League – na boisku spędził 1101 minut, zanotował pięć asyst i zobaczył jedną żółtą kartkę. Z pięciu kluczowych podań cztery zanotował w kwietniu i w efekcie został wybrany przez kibiców piłkarzem miesiąca Premier League.

Poza Grosickim w jedenastce znalazło się jeszcze trzech zawodników Hull – środkowy obrońca Harry Maguire, lewy obrońca Andy Robertson oraz środkowy pomocnik Sam Clucas.

WENGER: ARSENAL POZA TOP4? TO NIE KATASTROFA

Czy Kamil Grosicki zagra w Premier League w przyszłym sezonie?
Czy Kamil Grosicki zagra w Premier League w przyszłym sezonie?
  • 86.1%Tak
  • 13.9%Nie
fot. dailymail.co.uk

podobne informacje

Mundial 2018. Nawałka chwali Glika. "Wykazał olbrzymi hart ducha"

Polski analityk w Anglii. "Grosicki bardziej pasuje do Premier League"

Mundial 2018. Selekcjoner podał kadrę. Poznaj wybrańców Nawałki

Mundial 18. Siedmiu Polaków poddano kontroli antydopingowej