tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

W biegu

Rozmowy Macieja Kurzajewskiego z najlepszymi polskimi sportowcami.

najnowsze odcinki

W biegu: Przemysław Babiarz w nowej roli

7.02.2018 08:41 W biegu
Przemysław Babiarz – na igrzyskach olimpijskich nie po raz pierwszy, ale mimo to może czuć się jak debiutant. W rozmowie z Maciejem Kurzajewskim opowiada o powiewie świeżości w karierze komentatora i o tym jak czuje się w nowej roli.

W biegu: Włodzimerz Szaranowicz w ogniu pytań

6.02.2018 16:35 W biegu
Wieloletni dziennikarz Telewizji Polskiej – Włodzimierz Szaranowicz – w rozmowie z Maciejem Kurzajewskim opowiedział o wyjątkowości tegorocznych igrzysk olimpijskich oraz o swoich doświadczeniach związanych z z zimową wersją tej imprezy.

W biegu: gladiator czy sztangista? Kołecki w ogniu pytań

15.06.2017 10:42 W biegu
Szymon Kołecki był trzecim gościem magazynu Macieja Kurzajewskiego "W biegu". Były sztangista odpowiadał na pytania o jego przygodę w MMA. Odniósł się również do jego występów na igrzyskach olimpijskich.

W biegu: szalony plan Piotra Małachowskiego

26.05.2017 08:37 W biegu
Srebrny mistrz olimpijski w rzucie dyskiem – Piotr Małachowski – zdradził w rozmowie z Maciejem Kurzajewskim, co zamierza zrobić z medalem wywalczonym na igrzyskach w Tokio. Zawodnik opowiedział też o swoim pomyśle na oddanie najkrótszego rzutu w historii olimpijskiej rywalizacji, a także o tajemniczych sposobach na radzenie sobie ze stresem.

W biegu: Konrad Bukowiecki w ogniu pytań Macieja Kurzajewskiego

16.05.2017 17:36 W biegu
20-letni kulomiot w rozmowie z dziennikarzem TVP Sport – Maciejem Kurzajewskim. Zawodnik opowiedział m.in. o ambitnych celach przed mistrzostwami świata w Londynie, dietach i dorosłości.