tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Bielik wydał oświadczenie. "Przepraszam za błąd"

Krystian Bielik przeprosił za słowa, które wypowiedział tuż po przegranym (1:2) meczu reprezentacji Polski ze Słowacją podczas Euro U21. – Treningi nie były na najwyższym poziomie, mamy łatwe rozegranie, bez przeciwnika, tempo też nie jest na najlepszym poziomie.. – powiedział wtedy.
Krystian Bielik (fot. PAP)

ZMIANY W KADRZE U21? "KAPUSTKA CIENIEM..."

"Przepraszam za wczorajsze słowa, które wypowiedziałem pod wpływem meczowych emocji. Szanuję trenera, cały sztab szkoleniowy, a moja ocena była krzywdząca i niefortunna. Popełniłem błąd, za który jeszcze raz przepraszam. Sprawa została już wyjaśniona wewnątrz drużyny i jest zamknięta. Od teraz skupiamy się wyłącznie na jak najlepszym przygotowaniu się do drugiego meczu mistrzostw Europy ze Szwecją. To jest dla nas najważniejsze" – napisał zawodnik w oświadczeniu zamieszczonym na portalu Łączy Nas Piłka.

Sytuacja została wyjaśniona wewnątrz drużyny. Krystian przeprosił za nieprawdziwe sformułowanie – zakomunikował jeszcze przed oświadczeniem rzecznik prasowy reprezentacji U-21 Paweł Drażba.

Biało-czerwoni po porażce ze Słowacją zajmują ostatnie miejsce w grupie A. W drugim meczu również w Lublinie zmierzą się ze Szwecją, która na inaugurację turnieju bezbramkowo zremisowała z Anglią. Spotkanie zostanie rozegrane w poniedziałek o 20:45.

Krystian Bielik: byłem przekonany, że wejdę na boisko
Zobacz także Boniek i Kowalczyk zareagowali na słowa Bielika

podobne informacje

"Sprzedanie Szczęsnego to wielki błąd Arsenalu"

Krystian Bielik przeszedł operację barku

Bielik blisko wypożyczenia do Eintrachtu Frankfurt

Arsenal wygrał sparing. Bielik w pierwszym składzie