tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Messi kupił 41 szampanów? Ostra reakcja Argentyńczyka...

Podczas głośnego spotkania z przyjaciółmi na Ibizie, Lionel Messi miał kupić m.in. 41 szampanów i wydać 37330 euro. O sprawie poinformował jeden z plotkarskich serwisów, a sam Argentyńczyk zareagował... ostro jak nigdy.
(fot. Instagram.com)

Messi, Luis Suarez i Cesc Fabregas od kilku dni przebywają na Ibizie, gdzie wraz z partnerkami cieszą się słońcem i zasłużonymi wakacjami. Paparazzi śledzą ich krok w krok, ale ci nic sobie z tego nie robią. Bawią się w najlepsze, raz na jakiś czas publikująć zdjęcia w mediach społecznościowych...

(fot. Instagram.com)

Spokój grupki przyjaciół został jednak ostatnio zmącony. Wszystko przez – prawdopodobnie – pracownika jednej z restauracji, który postanowił zrobić zdjęcie rachunku rzekomo zapłaconego przez Argentyńczyka.

Co na nim? 27 kartonów pizzy (621 euro), 7 burgerów (112 euro), 4 kosze owoców (1000 euro), a do tego 41 butelek szampana (24600 euro). Doliczając napiwek i podatki, łącznie szalone 37330 euro!.


Czy to jednak na pewno Messi? Temat podchwycił jeden z plotkarskich serwisów, publikując na swoim Instagramie kolaż zdjęcia Suareza i wspomnianego rachunku. Wśród komentujących... sam Leo Messi.

(fot. Instagram.com)

"Jajajajajajajaja que manera de hablar al pedo. Como inventan. lo mas lindo es que la gente se lo cree" – napisał Argentyńczyk, co w wolnym tłumaczeniu oznacza: "Co za bzdury. Co za wymysł! Najśmieszniejsze jest to, że ludzie w to wierzą".

Post niedługo później zniknął z serwisu. Czy prawdziwość rachunku została zweryfikowana? A może nikt nie chciał podpadać Messiemu?

Sezon ogórkowy trwa, takich historii będzie więcej. Poza tym, czy Argentyńczyk naprawdę zrobił coś bardzo złego? Nie ma się czego wstydzić...