tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Agent Lewandowskiego: Robert nigdy nie był tak rozczarowany

W ostatnim czasie wiele mówiło się o niezadowoleniu Roberta Lewandowskiego ze współpracy z kolegami z Bayernu Monachium w końcówce sezonu. – Naprawdę liczył na większe wsparcie zespołu – przyznał menedżer piłkarza Maik Barthel w rozmowie z dziennikiem "Kicker".
Robert Lewandowski (fot. Getty Images)

Doceniony przez rywali. Kolejny sukces "Lewego"

"Lewy" był liderem klasyfikacji strzelców na kolejkę przed końcem. W ostatnim spotkaniu nie zdobył jednak bramki, a tytuł najlepszego napastnika przypadł Pierre'owi-Emerickowi Aubameyangowi, który wyprzedził reprezentanta Polski o jedno trafienie. Lewandowski rozegrał znakomity sezon, a musiał zadowolić się jedynie mistrzostwem Niemiec.

Piłkarze Bayernu Monachium (fot. Getty Images) Robert powiedział mi, że nie miał wsparcia, a trener nie przekazał drużynie, by w ostatniej grze pomogła mu w zdobyciu tytułu króla strzelców. Nigdy wcześniej nie widziałem go tak rozczarowanego – podkreślił Barthel.

Reprezentant Polski już kilkakrotnie wyraził swoje niezadowolenie z tamtej sytuacji. – Teraz już mnie to nie boli, ale inaczej było wcześniej. Może dlatego, że nie byłem w pełni zadowolony ze sposobu, w jaki pomógł mi zespół. Po ostatnim spotkaniu czułem gniew i byłem rozczarowany – wyznał "Lewy" w rozmowie z "Super Expressem".

Ranking "Kickera": Lewandowski wyżej niż Aubameyang

podobne informacje

Mundial 2018. Robert Lewandowski na znaczkach. Pięć milionów sztuk w obiegu

Mundial 2018. Paszport do wymiany. Wszystko za sprawą... Lewandowskiego

Mundial 2018. Milik królem strzelców mundialu? Eksperci typują

Mundial 2018. Polacy już po pierwszym treningu w Soczi