tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Oezil: to jest miejsce, w którym chcę grać

Mesut Oezil chce zostać w Arsenalu. Niemiec jest jednym z najgorętszych nazwisk w tym oknie transferowym. Mimo dużego zainteresowania pomocnikiem, nic nie wskazuje na to, by miał opuścić The Emirates Stadium.
Mesut Oezil (fot. Getty Images)

Arsenal rozpoczął tournee po Australii, gdzie zmierzy się z miejscowymi zespołami – FC Sydney i FC Wanderers. Jednym z tematów, który najbardziej elektryzował kibiców przed wylotem zespołu, była przyszłość dwóch gwiazd – Oezila i Alexisa Sancheza. O ile Chilijczyk jeszcze nie zdecydował co dalej, to zdaje się, że Niemiec podjął już decyzję.

Alexis Sanchez (fot. Getty Images) – To jest zdecydowanie miejsce, w którym chcę grać. Arsenal to wielki klub, w którym czuję się znakomicie. Zaraz po powrocie do Londynu usiądziemy do stołu i porozmawiamy o wspólnej przyszłości – powiedział Oezil.

Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2018 roku i obie strony będą wkrótce negocjować warunki jego przedłużenia. Reprezentant Niemiec przyszedł do Arsenalu we wrześniu 2013 roku. W tym czasie rozegrał w barwach Kanonierów 161 meczów, w których strzelił 32 gole i zaliczył 57 asyst.

podobne informacje

Mundial 2018. Krytykowany Oezil. "Dla niektórych to wygodne..."

Mundial 2018. Podział Niemiec. Afera zamiesza w kadrze Joachima Loewa?

Mundial 2018. Ostatni test Niemców bez lidera. Uraz Oezila

Arsenal wraca na dobre tory? Watford odprawiony z kwitkiem