tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet na stadionie Legii!

Zastanawiałeś się kiedyś skąd wzięła się "kosa" telewizji i internetu? Ciekawi Cię które z tych mediów ma większe szanse w rywalizacji o serca i dusze odbiorców? Postanowiliśmy sprawdzić to dla Ciebie organizując starcie na... nie do końca ubitej ziemi, czyli boisku piłkarskim.
fot. inf. prasowa

Przed nami pierwsze w historii galaktyczne spotkanie-petarda dwóch rzeczywistości. Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet na stadionie miejskim Legii Warszawa!

Dlaczego warto przyjść? Choćby dlatego, że będzie można "złowić" autografy swoich ulubionych bohaterów w specjalnej Strefie Gwiazd!

Sam mecz będzie częścią drugiego dnia V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka. Na murawie pojawią się dwie jedenastki, w których skład wejdą gwiazdy telewizji (aktorzy i dziennikarze) oraz internetu (najpopularniejsi polscy youtuberzy i vlogerzy), dzieci reprezentujące wszystkie drużyny biorące udział w turnieju oraz, w roli jokerów, legendy światowej piłki.

Skład reprezentacji Telewizji:
Oświeciński, Patyra, Rozenek, Adamczyk, Deląg, Andrzejewski, Czernecki, Królikowski, Chorosiński, Jasina, Stanek, Szkolnikowski, Gnat, Michałowski, Jankowski, Mościcki, Karaszewski, Rafalski, Nowak, Nelup, Tomczyk, Koliński, Kosson.

Skład reprezentacji Internetu:
AdBuster, Juras, Ravgor, Człowiek Warga, Jelenie jaja, Magic of Y, Tivolt, Junajted, Urbix, Nexos, Ziemniak, GrabaGra, Seto, Dla Pieniędzy, Zasępa, Kameralnie, PNTCMZ, Ogiński, Ajgor Ignacy.

W roli jokerów:

Jacek Krzynówek, Dariusz Dziekanowski, Tomasz Kłos, Radosław Gilewicz, Rui Barros, Paulo Futre, Sergei Aleinikov, Frank Verlaat, John Collins.

WSTĘP WOLNY! Na stadion można wchodzić już od godz. 10.00! Od 13.30 będzie można już osobiście spotkać bohaterów meczu w specjalnej Strefie Gwiazd i wziąć od nich autograf! Mecz od godz. 16.00!

Transmisja pod tym adresem: http://sport.tvp.pl/33177452/ i w aplikacji mobilnej TVP Sport.