Cudowny gol! "Lewy" dał wygraną nad Hoffenheim

Robert Lewandowski jest w dobrej dyspozycji przed rozpoczęciem sezonu. Napastnik Bayernu strzelił pięknego gola, a jego zespół pokonał TSG Hoffenheim 1:0 w ramach towarzyskiego turnieju Telekom Cup.
Robert Lewandowski (fot. Getty Images)

Kłopot bogactwa Bayernu. Co z Robbenem i Ribery'm?

W tym roku Telekom Cup rozgrywany jest w Moenchengladbach. We wcześniejszym meczu gospodarze – piłkarze Borussii – przegrali po rzutach karnych z Werderem Brema (3:5).

W turnieju gra się tylko 45 minut. Finał rozegrano jeszcze tego samego dnia. Bayern pokonał Werder 2:0 po bramkach Thomasa Muellera i Julian Bernat. Lewandowski w tym spotkaniu już nie zagrał.

Polak zwycięskiego gola w półfinale strzelił w 7. minucie po pięknym strzale nożycami. Poniżej zobaczycie jak złożył się do tego kopnięcia.

FC Bayern – TSG 1899 Hoffenheim 1:0