tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
zakończony
Virtus.pro
Vega Squadron
1
:
0
Szczegóły
Data
16.07.2017, 14:00
Rozgrywki
Counter Strike PGL Major Krakow - Group Stage 2017
Faza
1. runda
Zwiń

PGL Major: Virtus.pro miażdży Vega Squadron

Virtus.pro bez najmniejszych problemów wygrywa z Vega Squadron 16:2 na mapie de_nuke! Polaków dzielą dwa zwycięstwa od awansu do fazy play-off PGL Major Kraków.
Virtus.pro (fot. Flickr.com)

PGL Major – jak to wszystko będzie działać?


Polacy startują po dużo trudniejszej stronie, czyli występują w roli atakujących. Runda pistoletowa idzie na konto Virtus.pro, ale nie obyło się bez problemów, ponieważ chopper prawie rozbraja bombę w granacie dymnym, który zasłonił widok na ładunek wybuchowy. Polacy bez najmniejszych problemów zdobywają kolejne dwie rundy i wysuwają się na prowadzenie z wynikiem 3:0. Czwarte i piąte oczko również pojawia się po stronie Virtusów w następnych rundach i mamy 5:0 dla naszych rodaków. Rosjanie w końcu są w stanie odpowiedzieć na agresję Polaków, co skutkuje zdobyciem przez nich pierwszego punktu. VP udaje się jednak wygrać następną rundę i kolejną, także możemy zaobserwować dominację "Złotej Piątki" po stronie terrorystów, co bardzo rzadko zdarza się na mapie de_nuke.

Virtusi są nie do zatrzymania i widać, że przyłożyli się dość mocno do treningów przed turniejem. Świetna dyspozycja Snaxa i Pashy zaowocowała wynikiem 13:2 na korzyść Polaków w pierwszej połowie. Po zamianie stron, Virtusi znowu zdobywają "pistoletówkę" i już wiadomo, że losy tego spotkania są przesądzone. Kolejne dwie rundy błyskawicznie lądują na koncie "Złotej Piątki" i mecz kończy się wynikiem 16:2 dla Virtus.pro!