tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Diego Costa imprezował w koszulce Atletico i kpił z Conte

Diego Costa pali za sobą londyńskie mosty. Napastnik, który jest na wylocie z Chelsea, prowadził na Instagramie transmisje z imprezy, na której bawił się w koszulce Atletico Madryt. W komentarzu kazał też Ceskowi Fabregasowi "uściskać Antonio Conte". Szykuje się wielki powrót do Atleti...
Diego Costa (L) i Antonio Conte (fot. Getty)

W zeszłym sezonie Costa był ważnym ogniwem Chelsea – strzelił 20 goli w lidze, czym mocno przyczynił się do zdobycia przez The Blues mistrzostwa. Latem usłyszał jednak od menedżera, że nie jest więcej potrzebny w zespole. Conte poszukuje nowego napastnika, a Brazylijczyk reprezentujący Hiszpanię szuka nowego pracodawcy.

Długo wydawało się, że trafi do Chin, ale ostatnio do gry wkroczyło Atletico. Diego Simeone chciałby z powrotem przyjąć pod swoje skrzydła jednego z ulubionych piłkarzy. Nic więc dziwnego, że Costa – który nie poleciał z Chelsea na przedsezonowe tournee – bawił się w koszulce, w której strzelał gole dla Rojiblancos.

Instagramową transmisję z imprezy skomentował Fabregas. Pomocnik Chelsea napisał po prostu "Hahaha". W odpowiedzi Costa napisał: "Uściskaj ode mnie Conte". Po takim zachowaniu trudno wyobrazić sobie, by napastnik kolejny sezon spędził w Londynie.

podobne informacje

Mundial 2018. Ronaldo lepszy od Puskasa. Costa pomógł uniknąć zasadzki

Mundial 2018. Hierro weteranem mundiali. Kadrowicze w cieniu trenera

Mundial 2018. Na kłopoty... Costa. Ważna wygrana Hiszpanów

Mundial 2018: błędy, emocje i hat-trick Ronaldo. Wielki mecz w Soczi