tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

PGL Major: PENTA Sports przegrali z North

North wygrało 16:9 na de_mirage z drużyną PENTA Sports, w której składzie gra Paweł "Innocent" Mocek. Było to pierwsze zwycięstwo Duńczyków na PGL Major Kraków.
Zespół North (fot. cdn.stevivor.com)

PGL Major – jak to wszystko będzie działać?

Gracze PENTA Sports rozpoczęli grę na de_mirage po stronie atakujących i dość łatwo zdobyli rundę pistoletową. Bez większych problemów zyskali również kolejne cztery punkty, pokazując dużo lepszą dyspozycję niż w meczu z SK Gaming. North pojawiło się w tabeli dopiero w 6. rundzie, kiedy w końcu udało im się rozbroić podłożoną bombę. Innocent i spółka nie dali jednak za wygraną i kolejne dwa punkty pojawiły się po ich stronie.

Świetna gra Kristiana "k0nfig" Wienecke sprawiła, że Duńczycy z North odrobili trzy rundy z rzędu. Zespół Kevina "kRYSTAL" Amenda zdobył jednak kolejny punkt, ale niestety przegrał następne trzy rundy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 na korzyść PENTA Sports. W drugiej "pistoletówce" North przeprowadziło świetny atak na bombsite A i doprowadziło do wyrównania spotkania, a po dwóch kolejnych rundach prowadzili 10:8. Europejska formacja nie była w stanie zatrzymać rozpędzonych Duńczyków i przegrała prawie każdą wymianę ognia. Zawodnicy North zakończyli spotkanie wynikiem 16:9, pozwalając przeciwnikowi na zdobycie tylko jednego punktu po stronie broniących.

podobne informacje

PGL Major: finał nie dla Polaków

PGL Major: Polacy wygrali w ćwierćfinale

PGL Major: gracze Virtus.pro pokonali fnatic!

PGL Major – jak to wszystko będzie działać?