tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Tego jeszcze nie grali. "Despacito" po bawarsku!

Rafinha przygrywający na ukulele, podśpiewujący Mats Hummels i James Rodriguez. Brzmi nierealnie? Nic bardziej mylnego! Gwiazdy Bayernu postanowiły umilić sobie czas, wykonując najpopularniejszą piosenkę tego lata!
Rafinha fot. Getty

Przebywający na przedsezonowych przygotowaniach w Chinach piłkarze Bayernu między meczami mogą się zrelaksować, wszak mecze towarzyskie to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Szanghajskie powietrze jak widać sprzyja artystycznym występom.

Gdyby było wam mało coverów piosenki Luisa Fonsiego, z odsieczą przychodzą zawodnicy mistrza Niemiec. Jak sobie poradzili Rafinha, Hummels, Alaba, James i Martinez? Chyba nieco lepiej idzie im na boisku, chociaż… oceńcie sami.

Z filmu, który został zamieszczony na oficjalnym profilu twitterowym Bayernu, nie dowiemy się kto był pomysłodawcą nagrania. Niewykluczone jednak, że był to znany z muzycznych i tanecznych talentów James. Jedyne, czego możemy żałować to brak Roberta Lewandowskiego. Być może teraz przyszedł czas na odpowiedź polskiego snajpera?

podobne informacje

Lewandowski zagra jednak w... Premier League?

Bayern rozczarował na koniec sezonu. "Lewy" straci miejsce w składzie?

"Lewy" alternatywą dla PSG? Trener chce napastnika

"Wykopani" monachijczycy. Smutny Kovac