tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Tego jeszcze nie grali. "Despacito" po bawarsku!

Rafinha przygrywający na ukulele, podśpiewujący Mats Hummels i James Rodriguez. Brzmi nierealnie? Nic bardziej mylnego! Gwiazdy Bayernu postanowiły umilić sobie czas, wykonując najpopularniejszą piosenkę tego lata!
Rafinha fot. Getty

Przebywający na przedsezonowych przygotowaniach w Chinach piłkarze Bayernu między meczami mogą się zrelaksować, wszak mecze towarzyskie to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Szanghajskie powietrze jak widać sprzyja artystycznym występom.

Gdyby było wam mało coverów piosenki Luisa Fonsiego, z odsieczą przychodzą zawodnicy mistrza Niemiec. Jak sobie poradzili Rafinha, Hummels, Alaba, James i Martinez? Chyba nieco lepiej idzie im na boisku, chociaż… oceńcie sami.

Z filmu, który został zamieszczony na oficjalnym profilu twitterowym Bayernu, nie dowiemy się kto był pomysłodawcą nagrania. Niewykluczone jednak, że był to znany z muzycznych i tanecznych talentów James. Jedyne, czego możemy żałować to brak Roberta Lewandowskiego. Być może teraz przyszedł czas na odpowiedź polskiego snajpera?

podobne informacje

Kolejne rekordy "Lewego". Następne tuż-tuż

Główka pracuje. Świetny mecz Lewandowskiego!

Efekt Hoenessa. Bayern znów jest niemiecki

Zdetronizował Oezila. Gracz Bayernu najlepszy w Niemczech