tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

STOMP odchodzi z Izako Boars

Daniel "STOMP" Płomiński nie będzie już częścią drużyny Piotra "Izaka" Skowyrskiego. Informację o jego odejściu przekazał kolega z zespołu, Sebastian "NEEX" Trela, co potwierdził później również sam STOMP.
Daniel "STOMP" Płomiński (fot. facebook)

Izako Boars (Dziki Izaka), to organizacja e-sportowa założona przez najpopularniejszego streamera naszego kraju, Piotra "Izaka" Skowyrskiego. W marcu 2017 Izak zdecydował się na poszerzenie swojej działalności i wspólnie z marką Sprite powołali do życia drużynę CS:GO. Względnie dobre wyniki nie przekonały jednak STOMP’a do pozostania w zespole, gdyż 22-latek zdecydował się na pracę w Danii.

Hiko wraca do gry. Wzmocnił Rogue


Daniel "STOMP" Płomiński pełnił rolę snajpera w drużynie Dzików. Zanim dołączył do zespołu, pracował przy remontach statków w Danii. Po powrocie do kraju zdecydował się na profesjonalną grę w CS:GO, ponieważ warunki zaproponowane przez Izako Boars były bardzo zadowalające. Na swoim streamie STOMP poinformował, że pomimo świetnych warunków, jakie oferuje Piotr "Izak" Skowyrski, nie jest w stanie dalej grać w szeregach ekipy. STOMP powiedział także, że wraca do Danii i dalej będzie pracował przy remoncie statków.

Na razie nie jest wiadome, kto na stałe zastąpi STOMP’a. Dziki obecnie walczą w 15. sezonie ESL Mistrzostwa Polski. Tymczasowym zastępstwem został Mateusz „Matty” Kołodziejczyk. Skład Izako Boars aktualnie prezentuje się następująco: Karol "Repo" Cybulski, Kamil "Kamil" Kamiński, Sebastian "NEEX" Trela, Kamil "LUULIGUZMAN" Pala oraz Mateusz "Matty" Kołodziejczyk (zastępstwo).

Przywitani jak gwiazdy. Izako Boars na Esport Now 2017
Izako Boars rosną w siłę. "Na razie skupiamy się na Counter-Strike'u"