tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Bilety od Kszczota. Zobacz na żywo polskie medale w Londynie!

Chcecie zobaczyć na żywo lekkoatletyczne mistrzostwa świata? Nic prostszego! Wystarczy wymyślić hasło zagrzewające Polaków do walki o medale w Londynie, a potem czekać na maila od nas. Wejściówki na zawody ufundował sam Adam Kszczot.
Konkurs – Adam Kszczot rozdaje bilety na MŚ w Londynie!
Adam Kszczot (fot. TVP)

REGULAMIN KONKURSU

Hasła prosimy przysyłać na adres mailowy konkursy@tvp.pl lub zamieszczać je na fanpage'u TVP Sport w postach dotyczących konkursu do soboty 5 sierpnia do godziny 11:00. Dwa najlepsze wybierze Kszczot – 1. miejsce to podwójna wejściówka na popołudniową sesję 8 sierpnia (wtorek), 2. miejsce to pojedyncza wejściówka.

Tego dnia w finale na 800 m może pobiec Kszczot, o medale w skoku o tyczce rywalizować będą Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski, a na deser Wayde van Niekerk postara się pobić własny rekord świata na 400 m. Jest zatem o co walczyć!

W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby posiadające obywatelstwo polskie, a w mailu trzeba koniecznie zamieścić klauzulę: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)".

Powodzenia!

podobne informacje

Puchar Świata w Londynie: Świetne starty Polaków

Lekkoatletyka. Mistrzostwa europejskie w Glasgow i Berlinie – transmisja w TVP

MŚ pełne innowacji. Kszczot: mam nowy plan treningów

Adam Kszczot mierzy w złote medale. "Cele są wielkie"