tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Agent zapewnia: Teodorczyk zostaje w Anderlechcie

– Łukasz Teodorczyk zostanie w Anderlechcie Bruksela. Zainteresowanie Fenerbahce Stambuł nie ma znaczenia – zapewnił na łamach belgijskiej prasy agent polskiego napastnika. Skomentował też słabą formę "Teo".
Łukasz Teodorczyk (P) (fot. Getty)

Według beligjskich serwisów sportowych, Teodorczykiem zainteresowało się Fenerbahce Stambuł. Turcy oferowali siedem milionów euro. Agent reprezentanta Polski, Marcin Kubacki, zdementował jednak pogłoski o transferze.

Piłkarze Anderlechtu (fot. Getty) Gwarantuję wam, że Łukasz zostanie w Anderlechcie. Zainteresowanie Fenerbahce nie ma znaczenia. Teodorczyk jest przekonany, że wreszcie znajdzie drogę do siatki. Mentalnie jest bardzo silny i wie, że taki mecz jak z Oostende może przytrafić się każdemu – powiedział Kubacki w rozmowie z "La Derniere Heuere".

Potrzebuje rywala?

Agent nawiązał do słabej formy, którą "Teo" prezentuje w ostatnich miesiącach. W zeszłym sezonie został królem strzelców Jupile Pro League, ale zapracował na to głównie świetną postawą jesienią. W 10 meczach play-off kończących sezon trafił tylko dwa razy (i to w jednym spotkaniu).

Również na początku sezonu nie zachwyca. Ani w krajowym superpucharze, ani w dwóch pierwszych meczch ligowych nie znalazł drogi do siatki. We wspomnianym starciu z Oostende został zmieniony już w 54. minucie, po czym nie usiadł z kolegami na ławce rezerwowych, tylko udał się prosto do szatni. "La Derniere Heuere" oceniło jego występ na 3 w skali 1-10 i napisało, że Anderlecht powinien jak najszybciej ściągnąć nowego napastnika, by zmobilizować Polaka do lepszej gry.

podobne informacje

Mundial 2018. Bartosz Bereszyński: jestem gotowy, by grać i w obronie, i na wahadle

Grali kadrowicze. Udana końcówka napastników

Teodorczyk z golem. Anderlecht bez Ligi Mistrzów

Z kim na mundial? Eksperci stawiają na Kownackiego