0
3
3

Trudny mecz Fabiańskiego. Bednarek i Boruc na ławce

Swansea City zremisowała na wyjeździe 0:0 z Southampton w spotkaniu pierwszej kolejki Premier League. Cały mecz w drużynie gości rozegrał Łukasz Fabiański, a Jan Bednarek spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych Świętych.
Łukasz Fabiański (fot. Getty Images)

Dramatyczna końcówka. Watford na remis z Liverpoolem

Gospodarze byli znacznie lepsi od przeciwnika, ale nie potrafili udokumentować swojej przewagi golami. Oddali aż 29 strzałów, ale Fabiański musiał interweniować jedynie przy… dwóch. Łabędzie z kolei czterokrotnie próbowali pokonać Fraisera Forstera, ale żadna próba nie okazała się celna.

Żadnego punktu nie zdobyli z kolei zawodnicy Bournemouth, którzy przegrali na wyjeździe 0:1 z West Bromwich Albion. Artur Boruc był w tym meczu jedynie rezerwowym i nie wszedł na murawę. Jedynego gola w spotkaniu strzelił Ahmed Hegazy.

Cesc Fabregas (fot. Getty Images) Sensacją zakończyło się spotkanie Chelsea z Burnley na Stamford Bridge. Goście wygrali z mistrzem Anglii 3:2. Gospodarze grali w osłabieniu już od 14. minuty, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Gary Cahill. Rywale wykorzystali przewagę liczebną, strzelając trzy gole przed przerwą. Po zmianie stron Alvaro Morata i David Luiz zmniejszyli straty, ale The Blues nie zdołali wywalczyć chociażby punktu. Na domiar złego w końcówce Cesc Fabregas otrzymał drugą żółtą kartkę i jego zespół kończył mecz w dziewiątkę.