Sensacja w Amsterdamie, Milan rozgromił rywala

Ajax Amsterdam uległ u siebie Rosenborgowi Trondheim 0:1. To największa niespodzianka pierwszych meczów 4. rundy eliminacji do Ligi Europejskiej. Dramatyczny przebieg miał mecz Panathinaikosu Ateny z Athletic Bilbao.
Donny van de Beek (fot. Getty Images)

W 77. minucie spotkania w Amsterdamie wprowadzony kilka minut wcześniej Samuel Adegbenro pokonał bramkarza Ajaxu Andre Onanę i sensacja stała się faktem. Ajax przegrał z Rosenborgiem 0:1.

AC Milan rozgromił macedońską Shkendiję Tetovo 6:0. Po dwie bramki zdobyli dla gospodarzy Andre Silva i Riccardo Montolivo.

Koszmar Koniczynek

Dramatyczny przebieg miał mecz w Atenach, gdzie Panathinaikos mimo prowadzenia 2:0 uległ Athletic Bilbao 2:3. Losy spotkania odwróciły się w drugiej połowie spotkania, kiedy to gospodarze w ciągu sześciu minut stracili trzy bramki.

Prijović razy dwa

Dwie bramki dla PAOK Saloniki zdobył występujący przez dwa ostatnie sezony w Legii Aleksandar Prijović. Grecy wygrali u siebie 3:1 ze szwedzkim IFK Oestersunds.