tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Wolontariusze poszukiwani! Wrona nie zagra na Euro, ale pomoże w inny sposób

Andrzej Wrona ostatecznie nie wystąpi w siatkarskich mistrzostwach Europy. Będzie jednak wspierał reprezentację Polski z trybun, a przy okazji będzie znów udzielał się charytatywnie. Do tego samego namawia na Instagramie polskich kibiców.
Andrzej Wrona (P) (fot. PAP/Marcin Obara)

ME: Mateusz Bieniek zagra w Mistrzostwach Europy

Środkowy, który był w zespole mistrzów świata w 2014 roku, został w trybie alarmowym powołany do kadry w miejsce kontuzjowanego Mateusza Bieńka, ale spędził z nią tylko jeden dzień. Okazało się bowiem, że Bieniek niespodziewanie szybko się wykurował i jednak będzie mógł zagrać na Euro.

"Strażak Angelo melduje ugaszenie pożaru. Bieniu gotowy na dalszą część turnieju, a ja mogę spokojnie wracać do przygotowań do sezonu z Onico Warszawa. Widzimy się na Narodowym tylko jednak na trybunach" – napisał Wrona we wtorek.

Strażak Angelo melduje ugaszenie pożaru👨🏻�‍🚒🔥⛔️ Bieniu będzie gotowy na dalszą część turnieju a ja moge spokojnie wracać do przygotowań do sezonu z @onicowarszawa 👨🏻‍✈️🏐 Widzimy się na Narodowym tylko jednak na trybunach😉 POLSKA!!! 💪🏼🇵🇱 #firemanAngelo

Post udostępniony przez Andrzej Wrona (@w_kracze)

Dzień później postanowił rozruszać na Instagramie wartościową akcję. Napisał do obserwujących go fanów: "Często pytacie mnie w wiadomościach jak możecie pomóc Fundacji Herosi. Nadszedł ten dzień! Ponieważ liczba akredytowanych wolontariuszy na Mecz Otwarcia spadła z 80 do 30 (w porównaniu z 2014 rokiem) to potrzebujemy... wolontariuszy z biletami! Jeśli masz bilet na jutrzejszy mecz otwarcia i chcesz przed ceremonią/w trakcie ceremonii/w trakcie meczu/po meczu chodzić z puszką i razem z nami zbierać kasę dla dzieciaków to czym prędzej napisz maila na adres fundacja@herosi.eu Podajcie dostępność czasową (bramy otwierają się o 16) i miejsce zbiórek (błonia przed lub po albo w środku na trybunach w trakcie). Takim jednym meczem możemy uzbierać furę kasy potrzebnej na leczenie. Pomożecie mi zbierać"?

Wszystkich kibiców, którzy planują na PGE Narodowym oglądać mecz Polski z Serbią, zachęcamy do zbiórki!

Jak inaczej wspomóc Fundację Herosi (wspiera dzieci z chorobami nowotworowymi i dzieci z domów dziecka)? Dowiecie się odwiedzając jej profil na Facebooku.

SŁUCHAJCIE JEST AKCJA‼️ Często pytacie mnie w wiadomościach jak możecie pomóc @fundacjaherosi 🤔 NADSZEDŁ TEN DZIEŃ!😏 Ponieważ liczba akredytowanych wolontariuszy na Mecz Otwarcia spadła z 80 do 30 (w porównaniu z 2014 rokiem) to potrzebujemy... WOLONTARIUSZY Z BILETAMI😉 Jeśli masz bilet na jutrzejszy mecz otwarcia i chcesz przed ceremonią/w trakcie ceremonii/w trakcie meczu/po meczu chodzić z puszką i razem z nami zbierać kasę dla dzieciaków to czym prędzej NAPISZ MAILA NA ADRES FUNDACJA@HEROSI.EU 📬 Podajcie dostępność czasową (bramy otwierają się o 16) i miejsce zbiórek (błonia przed lub po albo w środku na trybunach w trakcie) 💪🏼 TAKIM JEDNYM MECZEM MOŻEMY UZBIERAĆ FURĘ KASY POTRZEBNEJ NA LECZENIE💰💰💰 POMOŻECIE MI ZBIERAĆ?😏 #WolontariuszeBiletowani 🙌�🏼

Post udostępniony przez Andrzej Wrona (@w_kracze)

Michał Kubiak: zwycięstwa zbudują mentalność drużyny
Nowak: złoto dla Polski! Innej możliwości nie widzę
Gruszka: ta grupa się "dotarła". To nasz duży atut

podobne informacje

ME siatkarzy: Michajłow najlepszym zawodnikiem turnieju

Triumf Rosjan. "To był niesamowity finał"

ME siatkarzy: Niemcy – Rosja 2:3. Dramatyczny finał dla Sbornej

ME siatkarzy: Serbia - Belgia 3:2. Serbowie z brązowym medalem