tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

attackiereN dołącza do SEAL Esports

Polska formacja attackiereN została zatrudniona przez SEAL Esports. Organizacja została powołana do życia przez Youtubera Piotra "Rito" Machałę, który ogłosił projekt dzisiaj za pośrednictwem portalu Youtube.
Piotr „peet” Ćwikliński (fot. Old Gamer)

Skład attackiereN został skompletowany w zeszłym miesiącu. Gwiazdami zespołu są niewątpliwie Piotr "peet" Ćwikliński, który pojawił się na dwóch Majorach w 2015 (z eBettle i Vexed) oraz Oskar "oskarish" Stenborowski, wcześniej reprezentujący barwy Lounge Gaming oraz ALTERNATE aTTaX.

Z oryginalnego składu attackiereN pozostała czwórka graczy, ponieważ Bartosz "fines" Załęcki został zastąpiony przez Michała "mono" Gabszewicza. Do objęcia funkcji trenera powołany został Dawid "DEJV" Herczyński, który razem z peet’em występował w MaxFloPlaY w początkowych dniach CS:GO. W projekt zaangażowany jest także Łukasz "PRAWUS" Ganczewski – były menadżer Izako Boars.

Jestem naprawdę szczęśliwy, że po tak długim czasie udało nam się ostatecznie stworzyć obiecującą drużynę złożoną z silnych osobowości. Chemia, chęci i motywacja są na najwyższym poziomie i mamy nadzieję to utrzymać. Jesteśmy dumni z bycia częścią SEAL Esports, które da nam niebywałą możliwość skupienia się wyłącznie na grze. Counter-Strike szybko rozwija się w Polsce, a rywalizacja staje się coraz bardziej wymagająca. Damy od siebie wszystko dla tej drużyny – powiedział oskarish dla HLTV.org.

Skład SEAL Esports prezentuje się następująco:

Oskar "oskarish" Stenborowski

Piotr "peet" Ćwikliński

Michał "mono" Gabszewicz

Michał "crank" Krystyniak

Michał "michi" Majkowski

Dawid "DEJV" Herczyński (trener)