tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Angielskie media krytycznie o Krychowiaku. "Niewielki wpływ na grę"

Grzegorz Krychowiak radził sobie słabo w debiucie w West Bromwich Albion. Jego nowa drużyna przegrała z Brighton 1:3, a Polak rozegrał przeciętne zawody. "Pokazał, że jest raczej drugim Garethem Barrym, a nie kreatywnym piłkarzem" – oceniono na stronie internetowej dziennika "Mirror".
Grzegorz Krychowiak (P) (fot. Getty Images)

Zdaniem dziennikarzy dziennika "Independent", Krychowiak w swoim debiucie miał "niewielki wpływ na grę WBA". Reprezentant Polski w pierwszym starciu w nowym zespole nie zaprezentował niczego specjalnego. "Sky Sports" oceniło jego grę na "5" w skali 1-10.

"Mecz miał być szansą dla Krychowiaka, by pokazał swoje umiejętności. Reprezentanta Polski klasą przewyższał jednak Pascal Gross" – to opinia, którą można przeczytać na stronie internetowej dziennika "The Sun". Polak – podobnie jak pozostali zawodnicy WBA – nie potrafił poradzić sobie z Grossem, który strzelił dwa gole.

"Krychowiak większość czasu spędził w środkowej strefie, patrolując teren przed czwórką obrońców WBA" – podkreślają dziennikarze "Mirror". Media miały zdecydowanie większe oczekiwania wobec Polaka. Szansa na lepszy występ w następną sobotę, gdy WBA podejmie West Ham United...

podobne informacje

Słabe wejście Krychowiaka. Z nim WBA nie wygrywa

Brytyjskie media: przyzwoity Krychowiak, mecz kiepski

Leicester – West Brom 1:1. Remis na koniec kolejki

Krychowiak: czułem, że w PSG nie mówią mi prawdy