tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Angielskie media krytycznie o Krychowiaku. "Niewielki wpływ na grę"

Grzegorz Krychowiak radził sobie słabo w debiucie w West Bromwich Albion. Jego nowa drużyna przegrała z Brighton 1:3, a Polak rozegrał przeciętne zawody. "Pokazał, że jest raczej drugim Garethem Barrym, a nie kreatywnym piłkarzem" – oceniono na stronie internetowej dziennika "Mirror".
Grzegorz Krychowiak (P) (fot. Getty Images)

Zdaniem dziennikarzy dziennika "Independent", Krychowiak w swoim debiucie miał "niewielki wpływ na grę WBA". Reprezentant Polski w pierwszym starciu w nowym zespole nie zaprezentował niczego specjalnego. "Sky Sports" oceniło jego grę na "5" w skali 1-10.

"Mecz miał być szansą dla Krychowiaka, by pokazał swoje umiejętności. Reprezentanta Polski klasą przewyższał jednak Pascal Gross" – to opinia, którą można przeczytać na stronie internetowej dziennika "The Sun". Polak – podobnie jak pozostali zawodnicy WBA – nie potrafił poradzić sobie z Grossem, który strzelił dwa gole.

"Krychowiak większość czasu spędził w środkowej strefie, patrolując teren przed czwórką obrońców WBA" – podkreślają dziennikarze "Mirror". Media miały zdecydowanie większe oczekiwania wobec Polaka. Szansa na lepszy występ w następną sobotę, gdy WBA podejmie West Ham United...

podobne informacje

Kolejna porażka Swansea. Świetna parada "Fabiana"

Polacy na remis. Cały mecz Fabiańskiego, kilka minut Krychowiaka

Porażki Polaków. Liverpool wyprzedził United

Puchar Anglii: ćwierćfinał nie dla WBA. 82 minuty Krychowiaka