tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Iniesta dementuje. "Nic nie wiem o nowej umowie"

Andres Iniesta kolejny raz zabrał głos w sprawie swojej przyszłości. Rozgrywający Barcelony podkreślił, że sprawa nowego kontraktu w klubie z Katalonii – wbrew opinii władz – wcale nie jest przesądzona. – Nie osiągnęliśmy żadnego porozumienia – przyznał.
Leo Messi (L) i Andres Iniesta (fot. Getty)

DERBOWY KONCERT MESSIEGO

Według prezydenta klubu Josepa Marii Bartomeu i dyrektora Roberta Fernandeza wszystko miało być już dogadane. – Andres to wyjątkowy piłkarz. Sytuacja wygląda tak, że z nami zostanie – przekonywał po derbach z Espanyolem ten drugi. Jego słowa szybko skontrował... sam zainteresowany.

Andres Iniesta (R) (fot. Getty) Sytuacja kontraktowa? Nic się nie zmieniło. Moja umowa wygasa z końcem sezonu. Czas mija, a w tym temacie nic się nie ruszyło. Do samego końca zamierzam dawać z siebie wszystko. Chcę wygrać jeszcze kilka trofeów – przyznał Iniesta.

Jeśli jest porozumienie między stronami, to można zakładać, że wszystko będzie OK. W tym wypadku jednak tak nie jest. Na teraz myślę tylko o grze w piłkę, a nie o tym, co dzieje się wokół. Barcelona to mój dom, ale sytuacja jest taka, a nie inna – dodał.

Według włoskich mediów Iniesta może trafić do Juventusu, który chciałby zrobić z nim to samo co przed laty z Andreą Pirlo. Włoski pomocnik również trafił do Turynu za darmo po tym jak wygasła jego umowa z Milanem.

Nie chcę zaprzeczać słowom władz klubu. Po prostu przedstawiam moją wersję. Prawda jest taka, że nie mogę niczego potwierdzić. Sytuacja jest specyficzna, a wiele osób próbuje dolewać oliwy do ognia – zakończył Iniesta. 33-latek jest wychowankiem klubu z Katalonii. W jego barwach zadebiutował w 2002 roku.

podobne informacje

Iniesta nowym Pirlo? "Jeszcze niedawno sobie tego nie wyobrażałem"

Niezdrowa konkurencja. Barca musi zacząć sprzedawać

Barcelona ponawia ofertę. Oto następca Iniesty?

Iniesta zostawi Barcelonę? "Jest taka możliwość"