tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Iniesta dementuje. "Nic nie wiem o nowej umowie"

Andres Iniesta kolejny raz zabrał głos w sprawie swojej przyszłości. Rozgrywający Barcelony podkreślił, że sprawa nowego kontraktu w klubie z Katalonii – wbrew opinii władz – wcale nie jest przesądzona. – Nie osiągnęliśmy żadnego porozumienia – przyznał.
Leo Messi (L) i Andres Iniesta (fot. Getty)

DERBOWY KONCERT MESSIEGO

Według prezydenta klubu Josepa Marii Bartomeu i dyrektora Roberta Fernandeza wszystko miało być już dogadane. – Andres to wyjątkowy piłkarz. Sytuacja wygląda tak, że z nami zostanie – przekonywał po derbach z Espanyolem ten drugi. Jego słowa szybko skontrował... sam zainteresowany.

Andres Iniesta (R) (fot. Getty) Sytuacja kontraktowa? Nic się nie zmieniło. Moja umowa wygasa z końcem sezonu. Czas mija, a w tym temacie nic się nie ruszyło. Do samego końca zamierzam dawać z siebie wszystko. Chcę wygrać jeszcze kilka trofeów – przyznał Iniesta.

Jeśli jest porozumienie między stronami, to można zakładać, że wszystko będzie OK. W tym wypadku jednak tak nie jest. Na teraz myślę tylko o grze w piłkę, a nie o tym, co dzieje się wokół. Barcelona to mój dom, ale sytuacja jest taka, a nie inna – dodał.

Według włoskich mediów Iniesta może trafić do Juventusu, który chciałby zrobić z nim to samo co przed laty z Andreą Pirlo. Włoski pomocnik również trafił do Turynu za darmo po tym jak wygasła jego umowa z Milanem.

Nie chcę zaprzeczać słowom władz klubu. Po prostu przedstawiam moją wersję. Prawda jest taka, że nie mogę niczego potwierdzić. Sytuacja jest specyficzna, a wiele osób próbuje dolewać oliwy do ognia – zakończył Iniesta. 33-latek jest wychowankiem klubu z Katalonii. W jego barwach zadebiutował w 2002 roku.

podobne informacje

Mundial 2018. Hierro weteranem mundiali. Kadrowicze w cieniu trenera

"Czułem pustkę w środku". Iniesta wyznał, że miał depresję

Pożegnanie z legendami. Ostatnie takie mistrzostwa świata

Oficjalnie: nowy klub Andresa Iniesty