tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

aAa wraca do CS:GO

Against All Authority, jedna z najbardziej rozpoznawanych francuskich organizacji, wraca na scenę CS:GO. Nowymi reprezentantami aAa zostaną gracze zespołu WySix.
CS:GO (fot. Flickr)

Powstała pierwsza profesjonalna organizacja e-sportowa w Singapurze


Organizacja aAa (against All authority) została założona w 2000 roku i jest jedną z najstarszych tego typu formacji we Francji. Największym osiągnięciem aAa na arenie międzynarodowej w Counter-Strike 1.6 było zajęcie 4. miejsca na CPL Winter 2007, gdzie przegrali w meczu o 3. miejsce z Pentagram G-Shock, które w tamtym czasie reprezentowane było przez obecnych członków Virtus.pro (NEO, TaZ i kuben).

Gracze WySix będą teraz mogli reprezentować barwy legendarnej organizacji. Szczególne zainteresowanie budzi Mathieu „ZywOo” Herbaut, wchodząca gwiazda francuskiej sceny CS:GO. Trenerem zespołu zostanie nie kto inny, jak Steeve „Ozstrik3r” Flavigni, który był w zwycięskim składzie aAa na CPL Italy 2006, a także CPL Winter 2007.

Nowe nabytki organizacji mają na koncie kilka sukcesów, m.in. drugie miejsce na ESL Championnat National Summer 2017 oraz pierwsze miejsce na LanEx #24. Teraz powalczą w ramach kolejnego sezonu ESEA Premier. Skład aAa prezentuje się następująco: Flavien „wallax" Lebreton

Benjamin „waneG" Taquet

Benoît „MetaL" Guelette

Mathieu „ZywOo" Herbaut

Matthéo „nonick" Canei

Steeve „Ozstrik3r” Flavigni (trener)