Wysoka wygrana City. Guardiola czuje niedosyt...

Manchester City rozbił Crystal Palace 5:0 w spotkaniu 6. kolejki Premier League. To kolejne zwycięstwo The Citizens w tym sezonie. Mimo to, menedżer Pep Guardiola miał zastrzeżenia do gry swoich zawodników. – Czasami źle rozgrywaliśmy piłkę – powiedział na konferencji prasowej.
Pep Guardiola (fot. Getty Images)

WBA – Manchester City 1:2. Cały mecz Krychowiaka

Manchester City w ostatnich trzech ligowych spotkaniach strzelił 16 goli. Od początku sezonu nie przegrał jeszcze meczu. – W minionych rozgrywkach mieliśmy kłopoty z wygrywaniem spotkań u siebie, dlatego w Premier League spisaliśmy się słabo. Dwa ostatnie mecze u siebie, w których wysoko pokonaliśmy Liverpool i Crystal Palace, wpłynęły na naszą pewność siebie – stwierdził Guardiola.

The Citizens dość długo "męczyli się" z Crystal Palace. Dopiero w 44. minucie Leroy Sane otworzył wynik. – Zaczęliśmy dobrze, w pierwszych dziesięciu minutach mieliśmy dwie-trzy okazje. Później było już jednak gorzej/i> – ocenił Guardiola.

W drugiej połowie Manchester City dominował, czego efektem były cztery bramki. – Po przerwie zagraliśmy na poziomie z ostatnich tygodni. Gol strzelony przed przerwą dał nam bardzo dużo – spuentował szkoleniowiec.